2500 TL ekran kartı ve oyuncu koltuğu önerisi

Daha fazla  
Meslek
R34'ün direksiyonu.
2500TL bütçe ile ekran kartı ve oyuncu koltuğu önerisi yapabilir misiniz?
i5 3340 var.
Aklımda RX 560 ve xDrive 15'li serisi var.
Önerilerinizi alırım.

Hocam 1300TL'ydi galiba 1000TL'de RX560 desek 2300 oluyor olabilir. Bir de malzeme kalitesi nasıl?
Tamamen kumaş kaplamaya sahip. Çok rahat. Bir kaç gün içinde inceleme yapmayı düşünüyorum eğer üşenmezsem. Gözlemlediğim 2 tane eksisi var.
-Sırt kısmı sert. Sırtınızı destekleyen yastık olmadan oturmanız pek mümkün değil.
-Oturma kısmı ile arkaya yatma özelliğinden ötürü arkaya doğru hafif bir şekilde sallanabiliyor bazen.

Tamamen kumaş kaplamaya sahip. Çok rahat. Birkaç gün içinde inceleme yapmayı düşünüyorum eğer üşenmezsem. Gözlemlediğim 2 tane eksisi var.
-Sırt kısmı sert. Sırtınızı destekleyen yastık olmadan oturmanız pek mümkün değil.
-Oturma kısmı ile arkaya yatma özelliğinden ötürü arkaya doğru hafif bir şekilde sallanabiliyor bazen.

Hocam sırt kısmı sert derken? Beli ağrıtacak bir sertliği var mı? Bir de isminizi yastığa yazdırabiliyorsunuz o güzel bir özellik.
Peki Rampage oyuncu koltuğu alınır mı? Yoksa boşa para mı?

Hocam sırt kısmı sert derken? Beli ağrıtacak bir sertliği var mı?
Hocam sırtınızı koyduğunuz kısım biraz sert. Bel yastığı olmadan hem tam denk gelmiyor hem de uzun süre oturursanız belinizi ağrıtacaktır.
Peki Rampage oyuncu koltuğu alınır mı? Yoksa boşa para mı?
Deri oyuncu koltuğu önermiyorum. Terletecektir ve deride soyulmalar yaşanması olası.
Hocam uygun fiyatlı koltuklarda bel desteği boyun desteği yetişmiyor ve boşta kalıyor diye söylentiler var, o koltuk nasıl?
Hocam boyun desteği biraz aşağıda kalıyor. (2-3 cm kadar) Fakat boyum 1.85 civarı. Bunu göz önünde bulundurun.

Hocam sırtınızı koyduğunuz kısım biraz sert. Bel yastığı olmadan hem tam denk gelmiyor hem de uzun süre oturursanız belinizi ağrıtacaktır.

Deri oyuncu koltuğu önermiyorum. Terletecektir ve deride soyulmalar yaşanması olası.

Hocam boyun desteği biraz aşağıda kalıyor. (2-3 cm kadar) fakat boyum 1.85 civarı. Bunu göz önünde bulundurun.

Hocam benim boyum 1.80 kardeşim 1.65 kardeşim ve ben kullanıcağız nasıl olur peki?
Deride haklısınız 2 sene sonra soyulmalar başlıyor bir de İzmir'deyiz sıcağın göbeğinde k*çım yanar :D

Yeni konular

Geri
Yukarı