2500 TL iş için sistem toplama

Bütçe
2500₺

Quattr0

Hectopat
Yer
Mount Akina
Daha fazla  
Merhabalar bütçe 2500₺ duruma göre esneyebilir, basit ofis programları kullanılacak oyun oynanmayacak bir sistem toplarsanız sevinirim. SSD var o yüzden depolama olmamalı sistemde ve RAM 16 GB olmalı. Önerilerinizi bekliyorum.

Anakart olarak bunu buldum. RAM olarak ise bu veya bu daha mantıklı geldi. Bir de o kasadaki PSU bana hiç güven vermedi şahsen eski kasayı kullanıp bu PSU'yu kullanmak bence daha sağlıklı olur ama 200₺ civarına PSU olmayan güzel kasa varsa onlara da bakabilirim.

Kasayı tercih etmiyorum Dust 2'de A'a bile kurmam onu. Onun dışında fena değil. Kasa olarak bunu tercih edebilirsiniz.
Edit: Kasa 300W PSU bulunduruyor sisteme göre yeterli olacaktır.

300W yetmez diyorsanız;

Kasayı tercih etmiyorum Dust 2'de A'a bile kurmam onu. Onun dışında fena değil. Kasa olarak bunu tercih edebilirsiniz.
Edit: Kasa 300W PSU bulunduruyor sisteme göre yeterli olacaktır.
Hocam kasa almayacağım eski kasayı kullanacağım bana sadece PSU lazım. Bunlardan hangisini önerirsiniz ya da başka bir öneriniz var mıdır?

Aerocool 500W VX PLUS Serisi Aktif PFC Güç Kaynağı (AE-VXP500)

High Power 500W 80+ 37,5A@12V Aktif PFC Siyah ATX Güç Kaynağı

Hocam kasa almayacağım eski kasayı kullanacağım bana sadece PSU lazım. Bunlardan hangisini önerirsiniz ya da başka bir öneriniz var mıdır?

Aerocool 500W VX PLUS Serisi Aktif PFC Güç Kaynağı (AE-VXP500)

High Power 500W 80+ 37,5A@12V Aktif PFC Siyah ATX Güç Kaynağı
İkiside kaliteli PSU'lar fakat sisteminize 400W hayli yeteceğini düşünüyorum. Yine de rahat edemeyip 500W alacağım diyorsanız. High Power tercih etmenizi öneririm. İkiside gerçekten kaliteli markalar ikiside üzmez.

İkiside kaliteli PSU'lar fakat sisteminize 400W hayli yeteceğini düşünüyorum. Yine de rahat edemeyip 500W alacağım diyorsanız. High Power tercih etmenizi öneririm. İkiside gerçekten kaliteli markalar ikiside üzmez.
400W yetecektir biliyorum fakat 500W olanlar daha ucuz o yüzden bakıyorum bende 😄

Geri
Yukarı