2500 TL klavye önerisi

Bütçe
2500

Mrpazuls

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben mekanik klavye bakıyorum fakat hangi marka iyidir veya kötüdür çok fazla bilgim yok. SteelSeries Apex serisi düşünüyordum fakat kısa zamanda yazılar silinme muhabbeti varmış, sizden yardım istiyorum. Corsair Razer bu markalar klavye konusunda iyi diye duydum. Sizlerin de yorumlarınızı almak istiyorum. En çok istediğim renkleri gerçekten güzel ve bir tuşa bastığında sadece o tuş yanan gibi bir mekanizması olmasını isterim. Gerçekten de her tuşa bastığımda güven ve kaliteli hissiyatı vermesini isterim. Şimdiden yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim.
Bir de ben İstanbul'da oturuyorum. Bildiğiniz büyük veya teşhirde yani sunulan klavyeler yer biliyor musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
anladığım kadarıyla beklentilerin arasında rbg ışıklandırmanın zengin ve fonksiyonlu oluşu önem arz ediyor. hyperx alloy origins core ve apex 7 tkl kullanıyorum. rgb için hyperx in modellerini incelemeni öneririm. switchleri, malzeme kalitesi ve kullanım hissiyatı da oldukça iyidir. renklendirmesi ise oldukça şiddetli parlaklık ayarına sahip ve görsel olarak güzeldir.

Kusura bakma TKL olan versiyon ne oluyor anlamadım. Tam versiyonun linkini atabilir misin?
tkl olan tenkeyless yani numerik tuş takımı olmuyor kalvyede.

tam hali bu

Yeni konular

Geri
Yukarı