2500 TL Laptop Tavsiyesi

Furkan123123

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Muhasebe
Arkadaşlar, öncelikle bilgisayarı oyun için istiyorum denebilir. İş içinde kullanacagım için yanımda taşımam gerek bu yüzden laptop seçtim ve bütçem en fazla 2700 TL olur 2700 TL ve altı laptop önerilerinizi bekliyorum, ilginiz alakanız için teşekkürler.

Bu model nasıl sizce ve pcdepom.com sitesi güvenilir mi?
Lenovo Ideapad Y510p 16GB 59 415881 Notebook slı ekran kartı ile güncel oyunlarda en yüksek performansı sağlayan lenovo notebook modelleri pcdepo.com da - Laptop, laptop fiyatları, notebook, dizüstü bilgisayar, asus laptop , lenovo notebook, dell dizüstü bilgisayar , hp bilgisayar

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bilgisayarı bende almayı düşünüyordum ancak araştırdım 2. ekran kartı çok ısınıyormuş ve bilgisayar ısı yüzünden oyunda vs. kendini resetliyormuş. Alanlara sordum alma pişman olursun dediler. Öncelikle araştırmanı tavsiye ederim y510p nin ünü gerçekten kötü diye biliyorum. Ayrıca garantiye gittimi 1 aydan aşşağı gelmiyormuş.
MSI notebooklar gerçekten iyi veya monster düşünürsen abra v2.1 ile v3.1 msı kasa bunlarıda tavsiye ederim.

Bu bilgisayarı bende almayı düşünüyordum ancak araştırdım 2. ekran kartı çok ısınıyormuş ve bilgisayar ısı yüzünden oyunda vs. kendini resetliyormuş. Alanlara sordum alma pişman olursun dediler. Öncelikle araştırmanı tavsiye ederim y510p nin ünü gerçekten kötü diye biliyorum. Ayrıca garantiye gittimi 1 aydan aşşağı gelmiyormuş.
MSI notebooklar gerçekten iyi veya monster düşünürsen abra v2.1 ile v3.1 msı kasa bunlarıda tavsiye ederim.
MSI yada MONSTER notebooklar benim bütçemi aşıyor benim max 2700 tl bütçem var MSI ların i5 işlemcili notebookları 2700den başlıyor ucuz ama performanslı aynı zamanda şık görünen bir bilgisayar istiyorum :) monster notebookların tasarımı pek hoşuma gitmedi.

MONSTER® ABRA A5 V2.1.1 15.6" - MONSTER NOTEBOOK > ABRA Msı ge60apeche kasa 2,500TL buna birde özelleştirmeden 120gb mushkin ssd ekleyin 2,770 TL oluyor. Bütçenize uygun tavsiye ederim. MSİ i5 li modelleride düşünebilirsiniz. Tasarım açısından msi ge60-70 ile monster abra v2.1-v3.1 aynı kasalar karar sizin :)
Çok kararsızım bu konuda o yüzden Technopat'ın fikrini almak istedim hangisi daha kalitelidir peki sogutmada v.b şeylerde

iki seçenekte lenovodan iyi ama msi ge60ın monsterda v2.1 in soğutma konusunda problemleri olduğunu duydum kullanmadım kullananıda görmedim sadece karşıma çıktı onuda bi laptop soğutucusuyla çözdüklerini biliyorum. bi başka seçenek MSİ MSI Apache GE60 2PC-496XTR Notebook - Netsiparis.Com
buna ek olarak ssd 120GB mSata SSD (Okuma Hızı 550MB / Yazma Hızı 520MB) - Vatan Bilgisayar
toplam 2786 TL ediyor.
Tavsiyelerin için teşşekkürler bunlardan başka böyle şık ince bi laptop yokmu monsterlar çok kalın msı lardada i5 işlemci var almışken i7 sini alıp 2 yıl felan sorunsuz kullanmak istiyorum ssd olmasada olur zaten ssd yi sonradan alıp takarım kendim.Tavsiyelerinizi bekliyorum sizin tavsiyeleriniz benim için önemli

e kasa 2,500TL buna birde özelleştirmeden 120gb mushkin ssd ekleyin 2,770 TL oluyor. Bütçenize uygun tavsiye ederim. MSİ i5 li modelleride düşünebilirsiniz. Tasarım açısından msi ge60-70 ile monster abra v2.1-v3.1 aynı kasa
Bu kasalar birbirinin aynı ama fiyat farkı neden çok fazla monster alabilirim kendi bütçeme hemde msı'ın 3600-700 tl lik bilgisayarları gibi bir bilgisayar olur ama monsterin ucuz olması insanı tedirgin ediyor acaba kullandıgı malzeme kalitesimi kötü ondanmı ucuz acaba yada sogutmasımı kötü dedirtiyor insana bu konuda biraz aydınlatırsanız monster alacagım bu bütçeye en iyi o gidecek gibi

Bu kasalar birbirinin aynı ama fiyat farkı neden çok fazla monster alabilirim kendi bütçeme hemde msı'ın 3600-700 tl lik bilgisayarları gibi bir bilgisayar olur ama monsterin ucuz olması insanı tedirgin ediyor acaba kullandıgı malzeme kalitesimi kötü ondanmı ucuz acaba yada sogutmasımı kötü dedirtiyor insana bu konuda biraz aydınlatırsanız monster alacagım bu bütçeye en iyi o gidecek gibi
Daha önceki yorumlarından birine denk geldiysen belki hatırlarsın normalde Monster gibi markaları pek tavsiye etmem çünkü sorun yaşama ihtimali güvenilir markalara göre biraz daha yüksek oluyor. Ancak güncel versiyonları daha kaliteli gibi geldi bana. Bugün Abra A5 V2.1.1 inceleme fırsatım oldu ve Monster firmasının son birkaç yıldır teknik destek konusunda da ilerleme kaydettiğini göz önünde bulundurarak iyi bir alternatif olduğunu düşünüyorum. Hala MSI ve Asus gibi markaları tercih ederim ancak bütçe olarak Monster'ın üzerine çıkamıyorsam da şu an için Monster alabilirdim.

Victor'un, Monster gibi dediklerimi bana yutturacağı zaman gelecek mi merak ediyorum. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı