2500 TL Monitör Dahil Sistem

Emirhan Yulu

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemim bu şekilde olacak. Ek olarak Cooler Master N200 USB 3.0 ATX Siyah Kasa (RC-NSE-200-KKN1) Fiyatı alacağım, RAM'leri geçici olarak koydum. http://urun.n11.com/bellek-ram/kingston-hyperx-fury-black-8gb-2x4gb-2133-ddr4-hx421c14fbk28-
bunu kullanacağım, anakart hakkında şüphelerim var fiyatı çok düşük. Bu sistemde 2500 TL rehberindeki testlerden daha iyi FPS alacağımı düşünüyorum. Kaç FPS'lik fark yaratır? Sistemimi yorumlarsanız sevinirim.

original.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizden sistem güzel olmuş demenizi beklemezdim. HDD 5400 RPM :) Olsun insanlık hali, görmemiş olabilirsiniz.
Hop, gözden kaçmış güzel yakalamışsınız. Bazen aynı anda birkaç konuya bakarken böyle olabiliyor. :)

HDD'yi Cavie Blue 7200 RPM almalısınız. Depolama amaçlı alacaksanız da Cavier Green'e bakın derim. :)

Sistem güzel olmuş yalnız PSU yok ve RAM'leri ileride yükseltme açısından tek slot almanız daha iyi olur.
Özür dilerim forumda yeniyim. Mesajda sizi alintilayamadim. Mümkünse konuma bakabilir misiniz? Özellikle son ekledigim sisteme.
Konu sahibi arkadaştan tekrar özür dilerim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı