2500 TL monitör önerisi

Undercovergoat

Centipat
Daha fazla  
Hem oyun hem TV olarak kullanabileceğim en fazla 2500 liraya 30-34 inch arası monitör önerilerinize açığım. Tepkime süresi falan dikkat etmem gereken özellikleri bilmiyorum :(

Rekabetçi oyunlar oynayacaksanız,
SAMSUNG LC27JG54QQMXUF 27'' 144Hz 2K QHD FreeSync Çerçevesiz Curved VA Oyuncu Monitör (Ürün 27 inç. Rekabetçi oyunlar için iyi olacaktır. Fakat boyut düşecektir.)

Eğer rekabetçi oynamayacaksanız,
ViewSonic VX3276-2K-MHD 32" 4 ms (Display+2xHDMI) WQHD IPS Tasarım Monitör Fiyatları ve Özellikleri (Ürün 32 inç 2K 4 ms tepkime süresine sahip. Fakat rekabetçi oyunlarda ekranı saniyede yenileme hızı 60 olduğu için işinizi profesyonel şekilde görmez.)

Rekabetçi oyunlar oynayacaksanız,
SAMSUNG LC27JG54QQMXUF 27'' 144Hz 2K QHD FreeSync Çerçevesiz Curved VA Oyuncu Monitör (Ürün 27 inç. Rekabetçi oyunlar için iyi olacaktır. Fakat boyut düşecektir.)

Eğer rekabetçi oynamayacaksanız,
ViewSonic VX3276-2K-MHD 32" 4 ms (Display+2xHDMI) WQHD IPS Tasarım Monitör Fiyatları ve Özellikleri (Ürün 32 inç 2K 4 ms tepkime süresine sahip. Fakat rekabetçi oyunlarda ekranı saniyede yenileme hızı 60 olduğu için işinizi profesyonel şekilde görmez.)
AOC 31.5" C32G1 144Hz 1ms VGA 2xHDMI DP FHD Freesync Curved Gaming Monitör | ITOPYA bunu buldum 2300 e nasıl?
hikayeli oyun tercih ediyorum.

Bu dediginiz full hd yerine 2k 4k 8k olmasi lazim yani. Sizin attiginiz 2k galiba 4k bitane buldum aradaki 600 liraya degecek bir fark var mi? Samsung LU32J590UQMXUF 31,5" (HDMI+Display) UHD 4K FreeSync Fiyatı Türkiye&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.81.9
Evet güzel. Fakat 60 hz ekran olduğunu belirteyim. Rekabetçi oyunlarda işinize yaramaz.
Fakat rekabetçi oymamayacaksanız, fıstık gibi monitör.

Bütçenin biraz üzerinde ama hem film izleme hem de oyun için en iyi seçeneklerden biri.

Evet güzel. Fakat 60 hz ekran olduğunu belirteyim. Rekabetçi oyunlarda işinize yaramaz.
Fakat rekabetçi oymamayacaksanız, fıstık gibi monitör.
En az 30'' en fazla 34'' ekran ariyorum ki hem yakindan klavyeyle oyun oynarim hem de tv niyetine yataktan dizi film falan izlerim gamepadle oyun oynarim. Sandalye beni cok yordu. Hikayeli oyun tercih ediyorum ama bu 60hz 144hz arasindaki fark beni nasil etkiler?

Yeni konular

Geri
Yukarı