2500 TL monitör önerisi

donkerdae

Hectopat
Arkadaşlar başlıktan da anlayacağınız üzere bu konularda hiç bilgim yok. İşte tepki süresi, yenileme hızı (Hz) falan hiç bilmiyorum.

PlayStation Slim versiyonu için bir monitör almak istiyorum. Alacağım monitörü ayriyeten işim içinde kullanacağım. Performansı iyi fiyat olarak da Max 2500 TL bütçem var ona göre önerilerde bulunabilirseniz çok memnun kalırım. Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar başlıktan da anlayacağınız üzere bu konularda hiç bilgim yok. İşte tepki süresi, yenileme hızı (Hz) falan hiç bilmiyorum.

PlayStation Slim versiyonu için bir monitör almak istiyorum. Alacağım monitörü ayriyeten işim içinde kullanacağım. Performansı iyi fiyat olarak da Max 2500 TL bütçem var ona göre önerilerde bulunabilirseniz çok memnun kalırım. Teşekkür ederim.

Bu üstteki Freesync

Night Silver NS27-165 Monitör Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

G-sync bu üstteki

Bu üstteki Freesync

Night Silver NS27-165 Monitör Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

G-sync bu üstteki
Bunlarda dahili hoparlör var mı acaba?

Hiç yüksek Hz işlerine girmeyin.
%101 NTSC (CIE:1953) ve 2x3W hoparlör.
10bit ve 2x2W hoparlör.
Çok anlamıyorum ama bu Hz ile oyunlarda kasma, donma ve ya takılmalar olur mu?
Arkadaşlar bir de ben televizyon düşünüyorum sizce PlayStation 4 slim için tv mi yoksa monitör mü almak daha mantıklı?
Arkadaşlar bir de ben televizyon düşünüyorum sizce PlayStation 4 slim için tv mi yoksa monitör mü almak daha mantıklı?

Son düzenleme:
Çok anlamıyorum ama bu Hz ile oyunlarda kasma, donma ve ya takılmalar olur mu?
Olsa olsa 30 FPS alırsınız. Bu yüzden 144Hz manasız kalır. Ki PS'de LFC özelliğini desteklemiyor diye biliyorum.
TV daha iyi olur ama bütçede monitör.

Geri
Yukarı