2500 TL PC tavsiyesi

4ristocrat

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Ben yunus 2500 TL bütçem var bir tane masaüstü bilgisayar toplamak(ki toplama işini daha önce ne yaptım nede yapan birini tanıyorum) istiyorum. Fakat ben sürekli olarak dizüstü bilgisayar kullanıyordum. Bizim evin misafiri gelip gideni çok olur benimde odam olamadığı için normalde salonda oturup bilgisayarda takılıyorum. Misafir geldiğinde de rahatlıkla diğer odalara gidebiliyorum. Şimdi ben(eğer mümkünse) böyle rahatlıkla taşıyabileceğim bir masaüstü arıyorum. Var mıdır yada yapabilir miyim böyle bir şey (şöyle ekranını ve kasayı aldığım gibi odayı değiştirim istiyorum)

Bu arada bu fiyat sadece kasa için ekran için öneriniz varsa yazarsanız sevinirim. Altta ki resimde steam de bulunan oynadığım ve oynayacağım oyunlar var. Ayrıca online olarak ta LOL, Knight Online, TERA vb. oyunlar oynuyorum. Toplanacak Bilgisayarın da bu oyunları en kötü ihtimalle orta ayarlarda açsın istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Y
SK1.png

Buyrun. Ekran kartını gelecek hafta satışa çıkacak olan AMD Readon RX 480 almanızı tavsiye ederim. Onu 900 TL varsayarsak 2300TL oluyor. Kalan 200TL ile i5 6500 işlemciye yükselebilirsiniz. SSD almayın derim şimdilik belki daha sonra alırsınız veya hiç almazsınız.
upload_2016-6-26_23-31-3.png

Buyrun. Ekran kartını gelecek hafta satışa çıkacak olan AMD Readon RX 480 almanızı tavsiye ederim. Onu 900 TL varsayarsak 2300TL oluyor. Kalan 200TL ile i5 6500 işlemciye yükselebilirsiniz. SSD almayın derim şimdilik belki daha sonra alırsınız veya hiç almazsınız.
Eki Görüntüle 170251
Hocam güzel görünüyor sistem Fakat bir sorum olacak ben bu bilgisayarı kolay bir şekilde taşıyabilir miyim? Ben evin içinde bile sürekli yer değiştirmem gerekiyor. Arada birde arkadaşlara gidip oyun falan oynuyorum. Bu bilgisayarı kolay bir şekilde taşıyamam gibi geliyor.

Hocam güzel görünüyor sistem Fakat bir sorum olacak ben bu bilgisayarı kolay bir şekilde taşıyabilir miyim? Ben evin içinde bile sürekli yer değiştirmem gerekiyor. Arada birde arkadaşlara gidip oyun falan oynuyorum. Bu bilgisayarı kolay bir şekilde taşıyamam gibi geliyor.
Masaüstü bu her yere taşımak için laptop gerekli masaüstünü zırt pırt yer değiştirmen mümkün değil. Zor iş. Arkadaşın sana gelebilirse gelsin veya skype gibi programlarla konuşun kulaklık gibi bir şey al hem seste gitmez dışarıya. Laptopta pahalı oluyor bende laptop alacağım ama pahalı.

Masaüstü bu her yere taşımak için laptop gerekli masaüstünü zırt pırt yer değiştirmen mümkün değil. Zor iş. Arkadaşın sana gelebilirse gelsin veya skype gibi programlarla konuşun kulaklık gibi bir şey al hem seste gitmez dışarıya. Laptopta pahalı oluyor bende laptop alacağım ama pahalı.
Ya belki çıkar diye araştırıyorum. Zaten bu zamana kadar sürekli laptop aldım kullandım. Evede sürekli misafir geldiği ve benim de odam olmadığı için taşımam gerekecek sürekli. Belki laptop alırım gene ama onda da aynı fiyata aynı performansı alamıyorsun.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı