2500 TL sistem önerisi

Bütçe
2500

Painflu

Femtopat
Daha fazla  
APU sistem önerisi AMD Ryzen 3 falan bir de R7240 alsam, 4 GB ekran kartı.
Ben pek anlamıyorum ama bunları alsam GTA 5 oynayabilir miyim Low'da?
Zaten sevmiyorum yüksek ayarları. 60 FPS alabilir miyim GTA 5'den? CS:GO ve Valorant'dan 60 FPS alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle 2595 TL tutuyor. Kasa bilerek eklemedim çünkü kasa ekleyince fiyat çok artıyor. İsterseniz kasayı ikinci el alabilirsiniz ya da uzay montaj kullanabilirsiniz. Oyun testlerini aşağıda paylaştım ama önerdiğim sistemde daha fazla RAM olduğu için FPS'niz videoya göre biraz daha fazla olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle 2595 TL tutuyor. Kasa bilerek eklemedim çünkü kasa ekleyince fiyat çok artıyor. İsterseniz kasayı ikinci el alabilirsiniz ya da uzay montaj kullanabilirsiniz.

Hocamın tavsiylerinin yanında bir de kasaya 500TL Bütçe verebilirseniz önerim:

İletişim bırakır mısın ?
Ne olduki
İletişim bırakır mısın ?
M2tehan instagram
İletişim bırakır mısın ?
PC satacaksan para şimdi yok sonra okul bitince düşünüyorum.😃
Böyle 2595 TL tutuyor. Kasa bilerek eklemedim çünkü kasa ekleyince fiyat çok artıyor. İsterseniz kasayı ikinci el alabilirsiniz ya da uzay montaj kullanabilirsiniz. Oyun testlerini aşağıda paylaştım ama önerdiğim sistemde daha fazla RAM olduğu için FPS'niz videoya göre biraz daha fazla olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Buna biraz daha koyup r7240 daha alsam GTA 60 FPS oynarmiyim

Peki bir şey diyeceğim benim laptopum var i5 3.n SSD var 8 GB RAM ekran kartım yok bunu eklesem bir de gerekiyorsa işlemciyi değiştirim 2K falan tutar güzel sonuçlar alir miyim?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210417-052526.png
    Screenshot_20210417-052526.png
    545,1 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:
Ekran kartım yok bunu eklesem bir de gerekiyorsa işlemciyi değiştirim güzel sonuçlar alır miyim?
Fotoğrafını paylaştığınız ekran kartı oyun için uygun değil. Ayrıca laptoplarda işlemciyi değiştirmek için anakartı da değiştireceğiniz için ve laptop işlemciler o kadar güçlü olmadığı için iyi sonuçlar alamazsınız.

Geri
Yukarı