2500 TL Sistem toplama

Kezbanus

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba Allah izin verirse sistem toplamak istiyorum 2500 TL bütçe ve monitör dahil bu yaz Allah'ın izniyle üniversiteye İzmir'e gideceğim sizce beklemeden Sinerji Bilgisayar'dan toplamak mı mantıklı yoksa İzmir Bornova Vatan Bilgisayar'dan toplamak mı mantıklı yorumlarınızı bekliyorum.

Böyle bir sistem alınabilir. İleride işlemciyi de İ5 yaptığınız zaman harika bir sistem olur.

Ara Toplam1.987,03 TL
Toplam KDV357,67 TL
Sepet Toplam Fiyatı2.344,70 TL
[TBODY] [/TBODY]

Arkadaşın hazirladigi sistem cok guzel ama anakart olarak B150M Bazooka Alabilirsiniz 200 tl daha ekleyip tam butcenizi doldurmuş olur.Sizin icin daha saglikli olur yoksa bu sistemde cok iyi :)

Arkadaşın hazirladigi sistem cok guzel ama anakart olarak B150M Bazooka Alabilirsiniz 200 tl daha ekleyip tam butcenizi doldurmuş olur.Sizin icin daha saglikli olur yoksa bu sistemde cok iyi :)

Doğru söylüyorsun dostum unuttum Bazooka'yı. @Kezbanus dostum eklediğim anakartı çıkarıp B150M Bazooka anakartını ekle. Böylece ileride herhangi bir işlemci yükseltmesinde sıkıntı yaşamazsın.

upload_2016-5-25_20-26-17.png

Bana göre bu sistem daha uzun ömürlü olur ama yukarıdakine göre çok az farkla daha az fps alırsın ve ayrıca istediğin gibi monitör de dahil (y)

Ara Toplam2.165,41 TL
Toplam KDV389,77 TL
Sepet Toplam Fiyatı2.555,18 TL
[TBODY] [/TBODY]

bulamazsan böyle atayım :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı