2500 TL tablet önerisi

boeingboy

Decapat
Yer
Gökyüzü
Daha fazla  
Dostlar, günlük hayatta kullanacağım. Ekranı kaliteli, şarj süresi uzun bir tablet arıyorum. 2500 TL bütçem var. Önerileriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung Galaxy Tab A7 SM-T500 32 GB - bunu öneririm ben kullanıyorum sorun yaşamadım pek, şarj süresinin 2-3 gün gittiği oluyordu.

https://www.epey.com/tablet/apple-ipad-8-32gb-wi-fi-gumus.html

Apple'ın tabletleri gerçekten uzun ömürlü oluyor. Bu modeli öneririm. Samsung veya Huawei markaları bir süre sonra kasma ve donma vb. yaşıyor.
Birşey sormak istiyorum bilginiz varsa, ileride belki ipad alırım diye. iPad'e, Android tablet gibi film, dizi, çizgiroman atabiliyoruz değil mi? Emülatör kurulabilir mi birde?
Dostlar, günlük hayatta kullanacağım. Ekranı kaliteli, şarj süresi uzun bir tablet arıyorum. 2500 TL bütçem var. Önerileriniz nelerdir?
Samsung Galaxy Tab A7 SM-T500 32 GB bende bunu kullanıyorum. Günlük kullanım için yeterli.

Birşey sormak istiyorum bilginiz varsa, ileride belki ipad alırım diye. iPad'e, Android tablet gibi film, dizi, çizgiroman atabiliyoruz değil mi? Emülatör kurulabilir mi birde?

Samsung Galaxy Tab A7 SM-T500 32 GB bende bunu kullanıyorum. Günlük kullanım için yeterli.
İpad için özel emulatörler var. Yani kurulabiliyor. Film, dizi içinde İTunes'tan Windows veya Mac işletim sistemli bir bilgisayardan yapabilirsin diye düşünüyorum.

iPad de bazı uygulamalar ve oyunlar yok, ve bana karışık geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı