2500 TL telefon önerisi

Realme 7 almayın, Mediatek pişmanlıktır.
Kaç defa cevap verdim, karşılıksız bıraktın. İnsanları yanlış yönlendirme.

Bir işlemcide sorun yaşamış olmanız Realme 7'de sorun yaşayacağınız anlamına gelmiyor.

Eki Görüntüle 906869

4 dakika olarak Poco X3 önde, şarj süresi olarak Realme 7 30 dakika önde.

Eki Görüntüle 906870

Fanboy ilan edileceğimi tahmin etmiştim zaten ama insanları yanlış yönlendirmeyeceğim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Samotne Ciasteczka sırf daha fazla kişi önermeye başladı diye fikrinizi değiştirip karşı tarafı yanlış yönlendirmeyin.

Eki Görüntüle 906881

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar selamlar, arkadaşıma telefon bakıyoruz aklımızda POCO X3 NFC var ama yine de bilemedim. Sizin de önerileriniz varsa bekliyorum. Teşekkürler.

Hocam oyun ağırlıklı kullanacaksanız bence POCO X3.
Ya da Realme 7
Bana kalırsa Realme 7 ama mediatek işlemcisi beni çok korkutuyor önerirken pek rahat öneremiyorum :D
POCO X3 önerirken de yazılımı korkutuyor yani eşit sayılırlar. 😁
Ama oyun ağırlıklı kullanmayacaksanız IPS LCD ekranlar ilk tercihiniz olmasın.
(@416227 ödeşmiş olduk :) )

Hocam oyun ağırlıklı kullanacaksanız bence POCO X3.
Ya da Realme 7
Bana kalırsa Realme 7 ama mediatek işlemcisi beni çok korkutuyor önerirken pek rahat öneremiyorum :D
POCO X3 önerirken de yazılımı korkutuyor yani eşit sayılırlar. 😁
Ama oyun ağırlıklı kullanmayacaksanız IPS LCD ekranlar ilk tercihiniz olmasın.
(@416227 ödeşmiş olduk :) )

🙂

Kaç defa cevap verdim, karşılıksız bıraktın. İnsanları yanlış yönlendirme.
İlk başta siz yanlış yönlendirmeyin. Cihazı ballandıra ballandıra anlatıyorsunuz ama sorunlarından hiç bahsetmiyorsunuz. Realme 7’de ghost touch sorunu bulunuyor ama bundan bahsettiğinizi hiç görmedim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı