2500 TL telefon önerisi

reddline

Hectopat
Makaleler
18
Telefon alacağım ama hiç özelliklerinden anlamıyorum. Benim isteklerim şunlar:
- Telefondan oyun oynayan birisi değilim. PUBG gibi oyunlar açılmasada olur.
- Instagram, YouTube gibi uygulamalarda kasmayacak, sarjı rahat gidecek bir telefon olsun.
- Uzun ömür gidecek bir telefon.
- Malzeme kalitesi sağlam olan.
- Kamerası benim için oyundan daha önemli.

Bütçe: 2500 TL. Eğer derseniz 200-300 TL çık bunu al daha uzun ömürlü, daha kaliteli derseniz çıkabilirim.
Şimdiden teşekkürler.

Redmi Note 9 alınır mı? Alınmazsa neden alınmaz?
Yazılımsal sorunları kanser eden türden. Daha bu sabah bir forum üyesi koyduğu şifreyi telefon kabul etmediği için telefonunu sıfırlamak zorunda kaldı. Daha bunun gibi niceleri var, almayınız. @HaWlI KuLlANIcI

Yazılımsal sorunları kanser eden türden. Daha bu sabah bir forum üyesi koyduğu şifreyi telefon kabul etmediği için telefonunu sıfırlamak zorunda kaldı. Daha bunun gibi niceleri var, almayınız. @HaWlI KuLlANIcI

Peki Realme 7'de gördüm bu bütçeye M31 vs Realme 7 desek hangisi daha iyidir?

Hocam M31'in 6000MAH bataryası var oyun oynayacaksanız onu alın bir şeyler izleyecekseniz Realme 7'nin ekranı daha iyi (yorumlara göre) hem de 90Hz

Şarj konusunda M31 daha iyi kamera olarak Realme. Malzeme olarak ikisi de orta seviye. Karar senin.
Hocam M31'in 6000MAH bataryası var oyun oynayacaksanız onu alın bir şeyler izleyecekseniz Realme 7'nin ekranı daha iyi (yorumlara göre) hem de 90Hz
O zaman Realme 7'ye şans vereyim. Oyun oynayan biri değilim. PC'de bile oyun oynamaya zamanım yok. Hızlı olsun işimi hızlı görsün.

Bir şey izlemek için 90 Hz bir fark oluşturmaz. Oyunda fark edilir. 60 FPS'den daha akıcı hiçbir şey izlemiyoruz çünkü. Yine de bu tabii ki Realme 7'nin alınmaması gerek demek olmuyor. Kesinlikle alınabilir bir telefon. Lakin konu sahibinin uzun ömür ve günlük kullanım ihtiyacına M31s bence daha yatkın.

Hocam M31'in 6000MAH bataryası var oyun oynayacaksanız onu alın bir şeyler izleyecekseniz Realme 7'nin ekranı daha iyi (yorumlara göre) hem de 90Hz.

Bir şeyler izlenecekse M31s ya da m 21 daha iyi olur AMOLED ekrana sahip olması sebebiyle.
O zaman Realme 7'ye şans vereyim. Oyun oynayan biri değilim. PC'de bile oyun oynamaya zamanım yok. Hızlı olsun işimi hızlı görsün.

Uzun ömürlü olsun diyorsanız Realme 7 daha güçlü işlemciye sahip olduğu için daha uzun süre dayanır.

Yeni konular

Geri
Yukarı