2500 TL telefon önerisi

Daha fazla  
Meslek
NCR Trooper
Kullandığım Huawei P9 Lite 2017 16 GB cihazın çıkardığı sorunlardan gına geldiğim için 2500-2600 TL civarı bir akıllı telefon arıyorum.
Öncelikle oyun oynamayacağım. Telefonu 3-4 sene kullanmak istiyorum. Öncelik internette gezinmek, dizi-film izlemek. Kamerası iyi olursa sevinirim. Hafızası en az 64 GB olsun istiyorum 16 GB telefonda o kadar çok sorun yaşadım ki haftada 1 format atmasam telefon kullanılmayacak hale geliyor. Şimdiden teşekkür ederim. İyi forumlar.

Bir de bu önereceğiniz telefonların ne kadar yazılım güncellemesi alacağını söylerseniz sevinirim çünkü benim telefonum 2 yıl güncelleme aldıktan sonra hiçbir şey gelmedi. Root atayım diyorum Huawei bir şeyi engellemiş bunu da parayla satanlar varmış uğraşamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Favorim POCO X3 nfx. Çünkü hem 120 Hz tazeleme hızına hem güçlü bir işlemciye hem de güzel bir bataryayı sahip. Yani hem kasmaz hem hızlı şarj olur hızlı şarj destekliyor hem de 120 Hz tazeleme hızına sahip. Kesinlikle bunu almalısın pişman olmazsin.

Trident var evkur da 2300 TL yanlış bilmiyorsam.

Dosya Ekleri

• indir.jpeg
    indir.jpeg
    7,8 KB · Görüntüleme: 19
IPS ekranlı cihazlara para vermeyin derim.

AMOLED ekranlı M.21 ya da 31 alabilirsiniz.

21 4 GB, 31 6 GB RAM'e sahip.

Tahminim 1-2 yıl daha güncelleme alır. (Android 10 ile geldiler 11 oldular 12 alacaklardır)

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı