2500 TL Telefon Önerisi

Bütçe
2500

lostwarrior

Zeptopat
Daha fazla  
En fazla 2500 TL mağazadan satın alabileceğim bir telefon bulmak istiyorum, yardımcı olur musunuz?

WhatsApp, Instagram, YouTube ve sesli görüşmeler için kullanacağım.

Hakkında bilgi edindiğim bir telefon Realme C25 var, bu telefon hakkında da bilgileriniz varsa benimle paylaşmanız iyi olacaktır.

@BERWAR, @Elan Morin Tedronai

Mağaza adı söylemiyorum ancak bir mağazada 2300 TL olarak duydum, peki Realme C25'ten başka önerebileceğiniz bir şey yok mu? Düşünceniz önemli.

Bu bütçede daha mantıklısı yok hocam :D

İnternet üzerinden alacak olsaydınız 100TL aşmasına rağmen Redmi 9T alternatif olabilir derdim ama mağazada 3K civarıdır 9t.
Zaten aralarında o kadar ciddi bir fark olmadığı için yine C25 önerirdim ben.

Bu bütçede daha mantıklısı yok hocam :D

İnternet üzerinden alacak olsaydınız 100TL aşmasına rağmen Redmi 9T alternatif olabilir derdim ama mağazada 3K civarıdır 9t.
Zaten aralarında o kadar ciddi bir fark olmadığı için yine C25 önerirdim ben.
Hahah teşekkür ederim hocam, emin olmak istemiştim sizin de bilgili olduğunuzu duydum şu anda emin oldum teşekkür ederim :)

Hocam bir yanlış hatırlama durumum oldu, 2600 TL güncel ücreti mağazada, sizce yine de alınır mı? Daha iyi bir öneriniz var mıdır? @BERWAR

@Elan Morin Tedronai 2600 TL güncel ücretiymiş hocam pardon.

Mağaza ise alınabilir.
Ama internet üzerinde 500-400 TL daha ucuz haberiniz olsun, şu an size önereceğimiz alternatifler mağaza üzerinde ya aynı fiyattır ya daha pahalıdır.

Mağaza ise alınabilir.
Ama internet üzerinde 500-400 TL daha ucuz haberiniz olsun, şu an size önereceğimiz alternatifler mağaza üzerinde ya aynı fiyattır ya daha pahalıdır.
Sadece mağazadan alabilirim hocam, internet durumu uygun değil.
Peki son kez sorayım bana önereceğiniz alternatifler mağazada aynı fiyatta olsa yine de Realme C25 mi almamı söylerdiniz yoksa alternatiflerden bir tanesini mi?

Sadece mağazadan alabilirim hocam, internet durumu uygun değil.
Peki son kez sorayım bana önereceğiniz alternatifler mağazada aynı fiyatta olsa yine de Realme C25 mi almamı söylerdiniz yoksa alternatiflerden bir tanesini mi?

Yine de C25 önerirdim :D

Alternatif bu bütçede sadece Redmi 9T var, ama o yazılımdan kaybediyor C25 modeline.
Cihazlar çok çok benzer, çok ufak farklar var arada ama yazılımın biraz daha iyi olması sebebiyle yine C25 önerirdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı