2500 TL telefon önerisi

PiyazBey

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, nineme akıllı telefon almak istiyorum. Kendisinin akıllı telefon deneyimi, mesaj okuma ve arama yapmaktan ibaret. Geri kalan özellikleri kullanamaz. Samsung'taki gibi kolay mod olursa çok iyi olur.

- Infinix Hot 10T
- Samsung A21
- Realme C25
Bu modelleri buldum 2. el de olabilir garantili. Önerdiğiniz telefonlar nelerdir?

Merhaba, nineme akıllı telefon almak istiyorum. Kendisinin akıllı telefon deneyimi, mesaj okuma ve arama yapmaktan ibaret. Geri kalan özellikleri kullanamaz. Samsung'taki gibi kolay mod olursa çok iyi olur.

- Infinix hot 10t.
- Samsung A21.
- Realme C25.
Bu modelleri buldum 2. el de olabilir garantili. Önerdiğiniz telefonlar nelerdir?

iPhone daha kolay kullanır gibi geliyor. 2. el eski modellerden bulursun ya da yenilenmiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone daha kolay kullanır gibi geliyor. 2. el eski modellerden bulursun ya da yenilenmiş.
Bildiğim kadarıyla Iphone'da Android'deki gibi geri gelme tuşu yok. Dokunmatik ekran kullanımı çok kısıtlı dediğim gibi. Bataryası uzun süre gitsin, telefon sesi konuşurken yüksek olsun ve şarkı dinleyebilsin diye akıllı telefon tercih ediyoruz. Iphone zor gelecektir.

Kesinlikle C25 bu fiyata en iyi seçenek zaten sadece arama ve mesaj için kullanılacağı göze alındığında alınabilir hatta C21'dr düşünebilirsiniz

C25 güzel telefon 2700TL gibi fiyatı var, bunu alacağına M21 al daha iyi işlemci benzerler Exynos 9611 de kötü işlemci değil, ekran olarak Super Amoled FHD+ ile IPS LCD HD+ karşılaştırılamaz, kamera olarak da daha iyi ve bataryaları aynı.

Sadece bu ihtiyaçlar için Realme C21 yeterli. 2. elleri 1500 TL, sıfırları 2000 TL seviyelerinde bulunabiliyor. Nineniz yanlışlıkla düşürse bile IPS ekranların değişim maliyeti OLED'lere göre daha düşük.

Oppo'nun servisi nasıl peki? Aydın'da yaşıyor ve telefon ile ilgili arıza olursa yetkili servis orada mevcut değil diye gördüm. O yüzden Samsung'a daha yakınız.

Oppo'nun servisi nasıl peki? Aydın'da yaşıyor ve telefon ile ilgili arıza olursa yetkili servis orada mevcut değil diye gördüm. O yüzden Samsung'a daha yakınız.
Servisler hakkında bilgim yok ama A21'i tavsiye etmem bende Reno 5 Lite kullanıyorum servis gereken durumlarda kutuda çıkan garanti belgesinden teknik desteği arıyorsunuz size bilgi veriliyor ve telefonu servise kargoluyorsunuz bir problem çıkacağını sanmıyorum tabi karar sizin

Geri
Yukarı