2500 TL telefon tavsiyesi

Bütçe
2000-2500

NotForYou

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar, elimde 2000 TL var. Ama 2 ay civarı bekleyip daha iyi bir telefon almak istiyorum. Aklımda şu an Xiaomi Redmi Note 8 var. Şuanki fiyatı kargo ile birlikte 2309 TL. Xiaomi Redmi Note 9 ise kargoyla birlikte 2509 TL. Telefonu PUBG'den fazla zorlamayacağımı söyleyerek tavsiyelerinizi bekliyorum. Saygılar!

Dostlar, elimde 2000 TL var. Ama 2 ay civarı bekleyip daha iyi bir telefon almak istiyorum. Aklımda şu an Xiaomi Redmi Note 8 var. Şu anki fiyatı kargo ile birlikte 2309 TL. Xiaomi Redmi Note 9 ise kargoyla birlikte 2509 TL. Telefonu PUBG'den fazla zorlamayacağımı söyleyerek tavsiyelerinizi bekliyorum. Saygılar!

Xiami Redmi Note 9 batarya anlamında daha güçlü ama Redmi Note 8'in RAM'i daha yüksek bence Redmi Note 8 al.

Dostlar, elimde 2000 TL var. Ama 2 ay civarı bekleyip daha iyi bir telefon almak istiyorum. Aklımda şu an Xiaomi Redmi Note 8 var. Şuanki fiyatı kargo ile birlikte 2309 TL. Xiaomi Redmi Note 9 ise kargoyla birlikte 2509 TL. Telefonu PUBG'den fazla zorlamayacağımı söyleyerek tavsiyelerinizi bekliyorum. Saygılar!
Ay başı kardeşime Oppo Realme 6 aldım 2600 TL ye kadar düşmüştü düşük sar değeri ve hızlı sarj desteği ile iyi bir tercih bence onu da bir gözden geçirmenizi öneririm.

Geri
Yukarı