2500 TL Xiaomi telefon önerisi

Bütçe
2500

CanVolteX

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İŞLEMCİ: 11. nesil İNTEL i5
RAM: 16gb DDR4
EKRAN KARTI: RTX3050 Tİ
ASUS TUF GAMİNG F15
Meslek
öğrenci
2500 TL civarında hangi Xiaomi telefonu almalıyım?

Redmi 9T'nin parmak izi Power tuşunda. Pek hoşuma gitmiyor ama olabilir.

Hocam ben hala Realme C25 öneriyorum.

Özellik olarak cihazlar hemen hemen aynı zaten, sadece Realme C25 ekranı sayesinde daha uzun bir batarya ömrüne sahip ve yazılımı daha iyi.

Neden özellikle Xiaomi istiyorsunuz?
Bu iki cihaza alternatif olarak TCL 10l modelide alınabilir.
@CanVolteX

Hocam ben hala Realme C25 öneriyorum.

Özellik olarak cihazlar hemen hemen aynı zaten, sadece Realme C25 ekranı sayesinde daha uzun bir batarya ömrüne sahip ve yazılımı daha iyi.

Neden özellikle Xiaomi istiyorsunuz?
Bu iki cihaza alternatif olarak TCL 10l modelide alınabilir.
@CanVolteX

Hocam 128 GB depolama istiyorum.

Hocam bulmanız çok zor, hatta imkansız gibi bir şey.
İndirim kovalarsanız belki.

Ama Note 8 Pro günümüzde bu fiyatlara alınmaz, aktif olarak yazılım sorunları var ve cihaz eskidi.

Yurt dışı bulursanız alınabilir belki.

Ankara'da telefoncular çarşısı varmış. Arkadaşım oradan 2200'e falan almış sanırım (yurt dışı). Bir de IMEI attırmış herhalde bedavaya.
Hocam bulmanız çok zor, hatta imkansız gibi bir şey.
İndirim kovalarsanız belki.

Ama Note 8 Pro günümüzde bu fiyatlara alınmaz, aktif olarak yazılım sorunları var ve cihaz eskidi.

Yurt dışı bulursanız alınabilir belki.

Redmi Note 8 Pro istememdeki sebep RAM'i 8 GB. Redmi 9T de 4 GB. Çok fark olur mu oyun performansında vb.

Son düzenleme:
Ankara'da telefoncular çarşısı varmış. Arkadaşım oradan 2200'e falan almış sanırım (yurt dışı). Bir de IMEI attırmış herhalde bedavaya.

Redmi Note 8 Pro istememdeki sebep RAM'i 8 GB. Redmi 9T de 4 GB. Çok fark olur mu oyun performansında vb.

Hocam oyun performansında RAM önemli fakat %25 RAM ise %75 işlemcidir performansı belirleyen.

Note 8 Pro çok çok daha güçlü bir işlemciye sahip bu bütçedeki diğer cihazlara göre.

Fakat bence 1800 gibi fiyatlarda olmadığı sürece alınmaz çünkü hem artık eskidi hem de yazılım sorunları var.

Ek olarak arkadaşınız sağlam kazık yemiş, cihazın Türkiye'deki fiyatı 2900TL civarı, yurt dışından gelince 1600-1500 TL falan.
Telefoncu %50 kâr koyup satmış arkadaşınıza 😅
@CanVolteX

Geri
Yukarı