2500 tl ye sistem lazım

trauma

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar 3 ay tatilde çalışıp yeni bir sistem toplamak istiyorum.Sistem oyun için olucak birde sistemin internetini kablosuz olarak ayarlayabilrmiyiz?sistemim intel olmasını istiyorum sadece kasa.

O

Oğulcan Erişti

Ziyaretçi
Sistemin ne olacağını maalesef ki biz belirleyeceğiz, çünkü senin için en iyi performansı veren bir sistem toplayacağız. :)

Ayrıca, sistem ne zaman alınacak? Sistem alınmadan 1-2 hafta önce konu açılmalı diye biliyorum.

KS
T

trauma

Hectopat
En iyi cevaplar
0
tam olarak 3 hafta sonra almayı planlıyorum.

O

Oğulcan Erişti

Ziyaretçi
Kablosuz internet derken? Kablosuz modem de mi istiyorsunuz yani?

KS
T

trauma

Hectopat
En iyi cevaplar
0
odama kablo çekme gibi bir imkanım yok masaüstü pc den kablosuz modeme bağlanmak istiyorum yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

O

Oğulcan Erişti

Ziyaretçi
Odanızda ethernet kablosu için bir port yok mu? Prizin yanında yani? Elbette ki kablosuz bir modem ekleriz. :)

KS
T

trauma

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Ben bu işlerden hiç anlamıyorum.:) ama baktım 2 tane port var.:D

O

Oğulcan Erişti

Ziyaretçi
Muhtemelen biri telefon, biri ise ethernet içindir. Bir ışık açıp bakarsanız sevinirim. Simge göreceksiniz üstlerinde. :) Ben de 5 metrelik bir ethernet kablosuyla kullanıyorum internetimi, gayet rahat oluyor. :)

KS
T

trauma

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Ama bizim vede telefon yok.Komşudan ortak kullanıyoruz o yuzden kablosuz lazım .D

Uğur Bilgen

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İzmir
Komşudan çekiyorsanız kablosuz daha kötü. Ben kendi evimde ki modemden bile kablolu bağlanıyorum. Çünkü ne kadar uzaklaşırsan o kadar bağlantı zayıflar.

Yeni konular

Yukarı