2500 TL Yeni Nesil Pc Toplama

Mayda

Hectopat
Yer
New York, New York
Daha fazla  
Arkadaşlar ben 11. Sınıf Bilişim bölümü öğrencisiyim. Nesne tabanlı programlamada oldukça başarılıyım. Artık evdeki kasam isteklerimi karşılamıyor. Çok yakın bir süre içerisinde kasamı toplayacağım. Her zaman bir bilene sormak lazım. Sizden küçük bir yardım isteyeceğim. Bana yeni nesil bir kasayı en ideal bir şekilde toplamama yardım etmeniz.

Not:
- Bütçem en fazla 2500 TL'dir.
- Şu anki kasamdaki 1 TB'lık hdd mi yeni kasaya düşünüyorum.
- Bana birde basit bir hdd önerin evdeki kasam için.

Not 2:
-Arkadaşlar aynı zamanda 3d Render işlemlerine karşı bayağı bir ilgiliyim, ekran kartı düşüncenizi ona göre şekillendirin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçenizi belirtmelsiniz. Okulda SQL Server ve Visual Studio kullanacaksınız, çok yüksek sistem gereksinimleri yok.

efqMP43.jpg

Kasa çıkmamış.
Zalman Z5 Midt Atx Pencereli Siyah Kasa - Vatan Bilgisayar

Gideceğin bilgisayarcı parçalardan kısmanı isterse ekran kartını GTX 760 yapsın, asla GT serisi alma. Yine kısmanı isterse işlemciyi en az İ5 4460 al. HDD'yi biraz daha kıs orada varsa. Son bir şey daha alacağın kasanın kablo saklama ünitesi olsun.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı