2500 TL'ye Amd sistem

SinbaT77

Hectopat
Daha fazla  
4RPL7Q.jpg

Topladığım sistem budur anakartta ud5 yerine ud3 seçsem sizçe nasıl veya daha iyi bi ve ucuz bi anakart ve ekran kartı önerisi zaten bütçeyi aştım

Parana yazık etme 2500 TL 4 yıl önçe çıkmış güncellini yitirmiş bir işlemci için deymez. Ya İNTEL al yada yeni amd serisinin gelmesini bekle.

Sıkıntı orda İşte sistemi zaten yoklukta topluyorum Aslında olay şöle Yazın İşe girdiğim yerden hakkım olan sistemi alamayınca babamdan yardım istedim oda arkamda durmayınca aramızfelan bozuldu sonra 2-3 hafta önce otururken bilgisayarnı ben yapıcam dedi ama bi şartk koydu sistemi parça parça ve fazla pahalı olmayaçak şekilde topla dedi o yüzden bu kadar düşük tutmaya çalışıyorum

Z1ZJ1k.jpg

Sistem son olarak bu duyduğum kadarıyla yeni fx ler yoldaymış o yüzden işlemciyi fazla para vermedim zaten ilerde işe gireceğim için parçaları değiştirecem ilk anakart sonra işlemci sonrada ekran kartı böyle böyle günçellişterecem Bu halde fiyatı 2.586 tl

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı