2500 TL'ye ikinci el dizüstü bilgisayar tavsiyesi

superuserdo

Kilopat
Daha fazla  
İkinci el piyasasından hiç anlamıyorum. Bir arkadaşım için bakıyoruz. Eğitim amaçlı kullanılacak. Sıfırlar çok pahalı geldiği için ikinci el düşündük. Yardımcı olabilir misiniz, bunlar gözüme çarptı?

2500 TL:

1575 TL:

2400 TL:

2300 TL:

2500 TL:

1899 TL:

İkinci el piyasasından hiç anlamıyorum. Bir arkadaşım için bakıyoruz. Eğitim amaçlı kullanılacak. Sıfırlar çok pahalı geldiği için ikinci el düşündük. Yardımcı olabilir misiniz, bunlar gözüme çarptı?

2500 TL:

1575 TL:

2400 TL:

2300 TL:

2500 TL:

1899 TL:

1. PC güzel gözüküyor i5 10.nesil olan.

Son düzenleme:
Sıfıra güzel bir şey bulmak imkansız tamam da ikinci el bile olsa 2500 TL aşırı az laptop için. Arkadaşınız belli bir zorunluluktan dolayı mı alıyor laptop yoksa masaüstü alabilir mi? Çünkü o fiyata sıfır olarak iyi masaüstüler vaya bayağı güzel olan.

Bunların hepsi pastırma olmuş cihazlara benziyorlar. Unutmayın bir satıcı numarasını gizleyerek satış yapıyorsa o üründe kusur olma olasılığı %90 🙂

1. PC güzel gözüküyor i5 10.nesil olan.

Satılmış bile. Gayet iyi cihazmış.
AMD Raven Ridge Ryzen ™ 3 3200G 3.5GHz, 8GB DDR4 1TB HDD Oyun Bilgisayarı - Ekran Kartlı Oyuncu Bilgisayarı - Oyuncu Bilgisayarı - Bilgisayar | Teknobiyotik bunu alabilirsin istiyorsan.
Sonradan hem ekran kartı alırsa fişek gibi olur ekran kartı bunu alırsa arkadaşın. 2500 TL'ye laptop alacağına ileride geliştirebilir en azından.

Arkadaşa laptop lazım anladığım kadarıyla. Kasa yada laptop fark etmez ise bu kasa geliştirilebilir.

Geri
Yukarı