2500 TL'ye kadar 24 inç monitör önerisi

Curved'lerin bir cazibesi olduğuna katılıyorum ama uzun vadede düz ekran bir monitör almanız daha iyi olacaktır. Curved sadece anlık bir heves bence. Düz ekran çok daha kullanışlı.

Ya işte kafam karmakarışık oldu. Son 1 haftada bayağı insana danıştım herkes farklı bir şey söylüyor.

Msi Mag272c Curved öneririm ben aldım 2100 tlye.
Monitör de dikkat etmen gerekenler tepkime süresi, candela degeri (standarti 250 ama 300 üstü bak), hz değeri 144 taban değer, ve ekran kartının gücüne göre 1080p yada 2k önerebilirim..
Iyi araştırma ve indirim yakalarsaniz 2500 tlye iyi bir minitor alabilirsiniz.
2500TL'ye 1080P alıp yazık etmeyin derim.
İyi güzel doğru söylüyorsunuz da 2k monitörlerin en kötüsü en assagi 3k dan başlıyor...

MSI MAG272C Curved öneririm ben aldım 2100 TL'ye.
Monitör de dikkat etmen gerekenler tepkime süresi, candela degeri (standarti 250 ama 300 üstü bak), HZ değeri 144 taban değer, ve ekran kartının gücüne göre 1080P'ya da 2K önerebilirim.
Iyi araştırma ve indirim yakalarsaniz 2500 TL'ye iyi bir monitör alabilirsiniz.

İyi güzel doğru söylüyorsunuz da 2K monitörlerin en kötüsü en assagi 3K'dan başlıyor...

Zaten 1080P kesin olacak 2K ekran kartım kaldırmaz.

Ya işte kafam karmakarışık oldu. Son 1 haftada bayağı insana danıştım herkes farklı bir şey söylüyor.
Hocam alacağınız monitör sizi üzmeyecektir. Burada atılan çoğu monitör güzel. Size verebileceğim tek tavsiye kesinlikle 24" almayın.

27" alın emin olun çok daha iyi olacaktır. Eziyet çekmeye gerek yok. Onun dışında curved'de alsanız düzde alsanız üzülmezsiniz. Ben olsam düz alırdım ama curved alana adama neden alıyorsun demem. Bu tamamen sizin tercihiniz.

Sadece 24" almayın. Bunu çok net söylüyorum..

Hocam alacağınız monitör sizi üzmeyecektir. Burada atılan çoğu monitör güzel. Size verebileceğim tek tavsiye kesinlikle 24" almayın.

27" alın emin olun çok daha iyi olacaktır. Eziyet çekmeye gerek yok. Onun dışında Curved'de alsanız düzde alsanız üzülmezsiniz. Ben olsam düz alırdım ama Curved alana adama neden alıyorsun demem. Bu tamamen sizin tercihiniz.

Sadece 24" almayın. Bunu çok net söylüyorum.

Ya ben ufak şeyleri çok kafaya takan biriyim ilerleyen zamanlarda 27 inç 1080P monitörde o pikselleri hissedersem ne olacak :D. Bende aslında 27 inç almak istiyordum ama şu piksel muhabbetini öğrendik sonra bilemedim.

Ya ben ufak şeyleri çok kafaya takan biriyim ilerleyen zamanlarda 27 inç 1080P monitörde o pikselleri hissedersem ne olacak :D. Bende aslında 27 inç almak istiyordum ama şu piksel muhabbetini öğrendik sonra bilemedim.
Bu kadar takıntılı olmayın.

Technopat youtube hesabında bir video vardı hangisi hatırlamıyorum. @Ali Güngör 24" monitörün artık küçük olduğunu ve kesinlikle 1080P olsa da kendisinin 27" monitör alacağını söylemişti. Bence de çok doğru çünkü 24" gerçekten küçük.

27" sizi rahatsız etmeyecektir, eğer mikroskop ile bakmıyorsanız..

Bu kadar takmaya gerek yok. Vatan bilgisayara gidip tekrar 27" monitörleri inceleyin. Rahatsız olmayacağını göreceksiniz.

Bu kadar takıntılı olmayın.

Technopat YouTube hesabında bir video vardı hangisi hatırlamıyorum. @Ali Güngör 24" monitörün artık küçük olduğunu ve kesinlikle 1080P olsa da kendisinin 27" monitör alacağını söylemişti. Bence de çok doğru çünkü 24" gerçekten küçük.

27" sizi rahatsız etmeyecektir, eğer mikroskop ile bakmıyorsanız.

Bu kadar takmaya gerek yok. Vatan Bilgisayar'a gidip tekrar 27" monitörleri inceleyin. Rahatsız olmayacağını göreceksiniz.

Evet aslında bugün kontrol ettim monitör standında bayağı bir yakın baktım bir şey göremedim aslında ama yazılar masaüstünde yazılar biraz değişik gibi geldi.

Videoyu buldum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video inceleyin. Ali Güngör'de benim dediğimden bahsediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı