2500 TL'ye kadar kablosuz kulaklık tavsiyesi

Bütçe
2000-2500

Tcqjaws

Centipat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar. Yeni toplayacağım sistem için kablosuz kulaklık önerilerinizi bekliyorum. Bütçe 2000-2500 civarına kadar çıkar. Çok üst düzey performans alacaksam eğer daha üstüne de çıkabilirim 3000'e kadar.
Daha çok FPS tarzı rekabetçi oyunlar oynayacağım konfor ve ses kalitesi benim için ön planda.

Kullanmakta olduğum Razer Blackshark V2 Pro'yu öneririm.
İncelememin faydası olur belki:
Fiyatlar:
İtopya indirim yapıyor ara ara:

Kullanmakta olduğum Razer BlackShark V2 Pro'yu öneririm.
İncelememin faydası olur belki:
Fiyatlar:
İtopya indirim yapıyor ara ara:

Teşekkürler hocam rtings üzerinden incelemesine baktığımda fiyatına göre epey zayıf kalıyor gibi fakat kullanıcı tecrübesi o yönde değil diye görüyorum mutlaka değerlendireceğim bu kulaklığı.

Son düzenleme:
Bütçe artarsa:

Artmazsa:

Teşekkürler hocam inceleyeceğim.

SteelSeries Arctis 7+ 7 serisinin en yeni kulaklığı mı hocam ilk defa görüyorum da.
Şimdi baktım da, multi-platform desteği önemsizse alınmaz. Kaldırıyorum listeden, 7 bile daha iyi sadece PC'de kullanacak biri için.

Şimdi baktım da, multi-platform desteği önemsizse alınmaz. Kaldırıyorum listeden, 7 bile daha iyi sadece PC'de kullanacak biri için.

HS70 Pro Wireless için ne düşünüyorsunuz? Buradaki bütün kulaklıklardan yaklaşık 1000TL daha uygun.

HS70 Pro Wireless için ne düşünüyorsunuz? Buradaki bütün kulaklıklardan yaklaşık 1000TL daha uygun.
Güzel kulaklık, alınabilir fakat 7.1'i sanal, yani meh.

Geri
Yukarı