2500 TL'ye Klavye, mouse ve kulaklık önerisi

Bütçe
0-2500

orcunbyr1

Kilopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Gençler ve genç kalanlar ben yakın zamanda sistem topladım Gaming laptop almak yerine şimdiki sorum Gaming bundle set önerileriniz.
Tek tekte alabilirim ürünleri ya da bundle set ile de alabilirim bütçem müsait önerilerinizi bekliyorum FPS oyunları oynuyorum Valorant, CS:GO ve R6 benzerleri.

Not: Sessiz mekanik klavye olsun ve 7.1 ses olursa ya da hangisi daha iyidir? Bilmiyorum ayak sesi kasmaya kulaklık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gençler ve genç kalanlar ben yakın zamanda sistem topladım Gaming laptop almak yerine şimdiki sorum Gaming bundle set önerileriniz.
Tek tekte alabilirim ürünleri ya da bundle set ile de alabilirim bütçem müsait önerilerinizi bekliyorum FPS oyunları oynuyorum Valorant, CS:GO ve R6 benzerleri.

Not: Sessiz mekanik klavye olsun ve 7.1 ses olursa ya da hangisi daha iyidir? Bilmiyorum ayak sesi kasmaya kulaklık.
Hyper X Cloud 2 kulaklık önerim harika kulaklık ben de alacağım yakın zamanda daha az para ayırmak istiyorsanız kulaklığa Razer Blackshark V2 X alabilirsiniz. Klavye olarak https://www.hepsiburada.com/rampage...h-q-multimedia-mekanik-klavye-p-HBV00000NEGPC Bu var çok sağlam klavye çok dayanıklı mouse olarak kısayollar atamak isterseniz ve eliniz küçükse Logitech G300S gibi mouselar tercih edin.

Kulaklık;

Mouse;

Klavye;

Önerileriniz için teşekkür ediyorum, peki ya Reddragon K552 Red Switch önerir miydiniz çevremdeki çoğu kişi öneriyor fakat kullanıcısı değiller?
(Hyper X Cloud 2 ya da Razer BlackShark V2'sinden birisini tercih edeceğim.)

Önerileriniz için teşekkür ediyorum, peki ya Reddragon K552 Red Switch önerir miydiniz çevremdeki çoğu kişi öneriyor fakat kullanıcısı değiller?
Kendiniz bakabilirsiniz fakat bilgisayarınızın yanında sürekli yemek yiyip bir şeyler içen tiplerdenseniz dediğim klavyeyi tercih edebilirsiniz sessizdir switchleri kaliteli ve çok özelliği var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Önerileriniz için teşekkür ediyorum, peki ya Redragon K552 Red Switch önerir miydiniz çevremdeki çoğu kişi öneriyor fakat kullanıcısı değiller?
Alpha S, Cloud 2'den daha iyi. Cloud 2 tercih etmenin anlamı yok. Ek olarak Alpha S'in yazılımı mevcutken (HyperX NGENUITY) Cloud 2'nin yazılımı yok.

Sessizlik olarak Cherry Viola switch daha iyi. Bu sebeple K60 RGB Pro daha iyi bir tercih.

Alpha S, Cloud 2'den daha iyi. Cloud 2 tercih etmenin anlamı yok. Ek olarak Alpha S'in yazılımı mevcutken (HyperX NGENUITY) Cloud 2'nin yazılımı yok.

Sessizlik olarak Cherry Viola switch daha iyi. Bu sebeple K60 RGB Pro daha iyi bir tercih.
K60 RGB Pro da benim de gözüm var biraz :D.
Belki bir gün Corsair ekosistemi yaparım. HS80 Wireless + K60RGB Pro + Corsair mouse.
Normalde klavyeler pek dikkatimi çekmez ama switch yapısı yüzünden dikkatimi çekmiyor değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı