2500 TL'ye Klavye, mouse ve kulaklık önerisi

Bütçe
0-2500
K60 RGB Pro da benim de gözüm var biraz :D.
Belki bir gün Corsair ekosistemi yaparım. HS80 Wireless + K60RGB Pro + Corsair mouse.
Normalde klavyeler pek dikkatimi çekmez ama switch yapısı yüzünden dikkatimi çekmiyor değil.
Tuşları çok kolay kırılıyor haberiniz olsun elinizden bi kaza çıkarsa yanlışlıkla falan kötü olur. :D

Tuşları çok kolay kırılıyor haberiniz olsun elinizden bi kaza çıkarsa yanlışlıkla falan kötü olur. :D
Benim bu zamana kadar klavyelerimde ne solma oldu ne de kırılma oldu.
Ekipmanlarıma çok nazik davranırım.

Aa görmemişim Alpha S modelini kusura bakmayın. Şimdi şöyle bir şey var ben biraz mağazadan alımcıyım internetten siparişlerimde genelde sıkıntı yaşadığım için iade süreçleri vs. gidip alıyorum direkt. Bütçem müsait ama 3'ü bir arada olarak. Cloud 2 modeli aklıma yattı bu sebeple. Klavye ise Corsair K60 Pro mantıklı geldi hocam.

Razer Basilisk X Hyperspeed kablosuz modeli mi yoksa Razer Deathadder V2 kablolu model mi hangisi daha sağlıklı olur ileri zamanda kullanımlarda falan?

Son düzenleme:
Aa görmemişim Alpha S modelini kusura bakmayın. Şimdi şöyle bir şey var ben biraz mağazadan alımcıyım internetten siparişlerimde genelde sıkıntı yaşadığım için iade süreçleri vs. gidip alıyorum direkt. Bütçem müsait ama 3'ü bir arada olarak. Cloud 2 modeli aklıma yattı bu sebeple. Klavye ise Corsair K60 Pro mantıklı geldi hocam.
Bütçe uygun olsaydı gözüm kapalı HS80 önerirdim :D. Benim gözümde alınabilecek kulaklık gibi. Bu arada Barracuda X 2022 modeli İtopya stoklarına geldi diyebiliyorum. Bir göz atın.

Bütçe uygun olsaydı gözüm kapalı HS80 önerirdim :D. Benim gözümde alınabilecek kulaklık gibi. Bu arada Barracuda X 2022 modeli İtopya stoklarına geldi diyebiliyorum. Bir göz atın.
1700TL'den 2300TL'e çıkmış :(.

Stok tükenmiş bile 😀.
Anlam veremiyorum.
Razer bu kulaklığı 2021'de 99 dolardan çıkardı.

2022 versiyonu yenilenmiş ve bu da 99 dolar. Ama neden 2000 liradan çıkış yaptı bizim ülkemizde?

Amazon'dan alırsanız pek sıkıntı olacağını sanmıyorum. Satıcı da Amazon.com.tr hem. Bu arada kulaklık hijyen ürünü olduğu için Amazon olması daha iyi olur zira en azından iade şansınız olur. Ama hem mağazadan hem de hijyen ürünü kuralını önemseyen bir yerden alırsanız iade imkansız gibi bir şey. En azından kulaklıkta internete şans verin bence. Tabii BlackShark V2 alacağım diyorsanız o başka, MediaMarkt'ta var.
Razer Basilisk X Hyperspeed kablosuz modeli mi yoksa Razer Deathadder V2 kablolu model mi hangisi daha sağlıklı olur ileri zamanda kullanımlarda falan?
DeathAdder V2 donanımsal olarak daha iyi. Malzeme kalitesi biraz kötü ama Basilisk X yerine çok rahat alınır.

Geri
Yukarı