2500 TL'ye monitör önerisi

Bütçe
2500

0Rwestbrook0

Femtopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, kendimce bir sistem topladım ancak monitörde çok kararsız kaldım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Sistem özellikleri:
  • Gigabyte B450 GAMING X
  • R3 3100
  • MSI GTX 1650 Gaming X
  • High Power 600W 80+Bronze
  • Corsair 2×8 GB 3200 MHz CL16 RAM
  • Samsung 860 EVO M.2 SATA 500GB SSD
  • Seagate Barracuda 1TB HDD.
Aslında almak istediğim monitör Samsung G5 2K 144Hz Curved monitör ancak sistem biraz pasif kalıyor gibi yanında. Alsam oyunlarda (CS:GO, FIFA21, GTA V) FPS çok düşer mi, yoksa sisteme daha uygun başka bir monitör mü almalıyım? Bu arada ileride SSD, işlemci ve ekran kartını yükseltmeyi planlıyorum. O yüzden en başından böyle özellikleri iyi bir monitör almayı düşünmüştüm. Sizce ne yapmalıyım? Fikirleriniz için teşekkürler şimdiden

Bütçe: En fazla 2500 TL.
İstediğim özellikler: Curved olması, en az 144 Hz olması, 27 inç olması.

Son düzenleyen: Moderatör:
Panel fark eder mi ?
@0Rwestbrook0
Bunlara bakarsın kanka daha farklı model bulan arkadaşlar da yapıştırsın 3 5 bir şey.

Son düzenleme:
24 inç alınca kavis belli olmuyo 27inç al diyorlar, 27 inç alınca 2k almalısın diyorlar. Gerçekten o kadar kararsızım ki😅
Kanka yanlış anlamada o ekran kartı 2k kaldırmaz. Sana 1080p monitör lazım. Kavisin öyle ahım şahım bir olayı yok tabii ama zevkler ve renkler. Ekstra durum şu: Stok yok mağazalar da istesem de seçenek bulamıyorum çok fazla.
LG 23.8'' 24GN650-B 144Hz 1ms 2xHDMI DP IPS FHD Freesync Premium Gaming Monitör | ITOPYA Bide bu var 24" Valla tamamen sana kalmış. Çok fps meraklısı bir adam değilsen bence ıps panel git.

Kanka yanlış anlamada o ekran kartı 2k kaldırmaz. Sana 1080p monitör lazım. Kavisin öyle ahım şahım bir olayı yok tabii ama zevkler ve renkler. Ekstra durum şu: Stok yok mağazalar da istesem de seçenek bulamıyorum çok fazla.
LG 23.8'' 24GN650-B 144Hz 1ms 2xHD

MI DP IPS FHD Freesync Premium Gaming Monitör | ITOPYA Bide bu var 24" Valla tamamen sana kalmış. Çok fps meraklısı bir adam değilsen bence ıps panel git.
Ne yanlış anlaması. Ben sizden fikrinizi istedim ve sağolun çok yardımcı oldunuz:). Gerçekten bende çok seçenek bulamadım. Son olarak yukardaki seçenekleri değerlendireceğim ancak bu monitörü fark ettim az önce sizce alına bilir mi? MSI 27" OPTIX MAG272C Gaming Monitör, Curved, FHD, VA, 165HZ, 1MS, HDMI+DP: Amazon.com.tr

Yeni konular

Geri
Yukarı