2500 TL'ye sistem mi yoksa PS4 mü?

TheBigBerk

Hectopat
Arkadaşlar konuyu konsola mı yoksa burayamı açsam diye düşündüm burda karar kıldım. 2500 Tl bir bütçem var ancak bir konuda kararsız kaldım. Toplicağım sistem sonuçta oyun sistemi olacak. Onun yerine yaklaşık 1500 TL'ye PS4 mü alsam 2500 Tl ye PC mi toplasam. Düşündümü PS4 alınca üstüne kalan parayla baya bir oyun alabilcem. Üstüne PS3 ümü de satarsam gayet iyi olabilir. Siz ne düşünüyorsunuz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
1000 TL'ye gayet güzel oyun alınabilir, eski ps3'ü 400 TL'ye satsan 1400 TL'ye iyi oyunlar alırsın ancak ps4 2 sene daha kırılmaz gibime geliyor ve alacağın oyunlar seni en fazla 8-9 ay götürür. Eğer sorun değil para biriktirip oyun alırım dersen ps4 al ancak bence PC candır, gerisi yalandır. :D

2500 TL bütçeyle PS4 alırsanız, fazlasıyla oyun alabilirsiniz.
2500 TL bütçeye iyi bir sistem de toplayabilirsiniz. O halde, oynayacağınız oyunlara göre tercih yapabilirsiniz.

O paraya çok iyi bir sistem kurup rahatınıza bakabilrsiniz. Çünkü ps4 oyun satın alma durumu falan var ama pc toplarsanız ki o miktara çok güzel bir oyun sistemi toplayabilirsiniz. Bir sürü oyun indirme yapabilirsiniz. Seçim sizin ama ben olsaydım pc toplardım.

2500 TL bütçeyle PS4 alırsanız, fazlasıyla oyun alabilirsiniz.
2500 TL bütçeye iyi bir sistem de toplayabilirsiniz. O halde, oynayacağınız oyunlara göre tercih yapabilirsiniz.

Konuyu özetleyen cevap aslında bu, ya oyuna göre PC alırsın ya da konsola göre oyun alırsın. :D

1500 liraya konsol alınır gayet uygun ama oyun olmadan konsol bir işe yaramaz. Ülkemizde konsol oyunlarının fiyatları çok pahalı hele Ps4 oyunları dudak uçuklatır cinsten. Onun için bence bir pc toplayın zaten Steam sağolsun oyunlar eskiye göre bayağı ucuz. Bir konsol oyunu yerine 2-3 pc oyunu alabiliyoruz. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı