2500 TL'ye Telefon Önerisi

batuh007

Hectopat
Yer
İzmit, Turkey
Beyler ne diyorsunuz sizce S4 iyi bir telefon mu ? Note 3 daha mı iyi olacak ? Eğer Note 3 çıkınca mesela S4'te Smart Stay falan özellikler var onlar olacak mı ? Telefon tavsiye edin lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Note 3'ü bekle gör daha sağlıklı karar verirsin ama bence note almıycaksan s4 yerine kesinlikle htc one'ı öneririm. Telefondan çok memnunum güvenilir bir yerden aldıktan sonra da hiçbir sorunu yok. Yani bir de şu yönden bak hiç değilse plastik vermiyorlar :D

Biraz bekleyip iPhone 5S al.

İphone'un diğer modellerinden memnun değildim :) Telefon çok iyiydi ama verilen paranın karşılığını alamıyordum. 5S deneme fırsatım hiç olmadı ne yazik ki onun hakkında hiç bir şey diyemem. :)
Bir telefona 2500 TL verip sadece aramak için kullanmak çok saçma. "Sanane kardeşim havam olsun :)" diyorsan orası başka. S4 ve Note kıyaslanamaz bence çünkü telefon tipinden tutunda özelliklerine kadar çok farklı telefonlar kullanım alanına göre seçimler değişir.

İphone'un diğer modellerinden memnun değildim :) Telefon çok iyiydi ama verilen paranın karşılığını alamıyordum. 5S deneme fırsatım hiç olmadı ne yazik ki onun hakkında hiç bir şey diyemem. :)
Bir telefona 2500 TL verip sadece aramak için kullanmak çok saçma. "Sanane kardeşim havam olsun :)" diyorsan orası başka. S4 ve Note kıyaslanamaz bence çünkü telefon tipinden tutunda özelliklerine kadar çok farklı telefonlar kullanım alanına göre seçimler değişir.

Hava atmak için telefon alanlar açık ve net salak. Donanıma bakarak iPhone alınmaz. iOS ve iPhone ikilisi muhteşem bir optimizasyon ile bir araya geliyor. Ben Android kullanıcıyım ama bütçesi yüksek olanlara Apple'da öneriyorum. Linux ile açık bir dünyaya adım atmak isteyen ve telefonumun donanımı yüksek olsun diyenlerde Xperia Z1'i beklesin.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı