2500 TL'ye Yeni Sistem

• Konuyu başlatan shankssan
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 1B
S

shankssan

Ziyaretçi
Arkadaşlar öncelikle günaydın. İmzamdaki sistemimi 2100 TL den satmış bulunmaktayım dün geceden itibaren o yüzden yeni bir sistem toplucam bugün için gönderemediğimden makinayı %30 luk indirimi kaçırdığıma üzülüyorum aslında. Şöyle bir sistem topladım acaba sizce değişmesi gereken yada şu olmaz bu olabilir diyebileceğiniz bir parça donanım var mıdır ? Bir süredir sitedeyim bazı şeyler kaptım :) Lakin yine de danışmadan atlamak istemiyorum.

Toplam (KDV Dahil):​
2.198,82 TL
*1.539,17 TL

Ekran kartı olarakda

VATAN COMPUTER - SAPPHIRE - HD7970 O.C. GDDR5 3GB 384Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kart

Ekran kartı daha düşük bir kart da olabilir 7870 XT yi aldığımdan beridir tek oynadığım oyun BF3 sanırım 4 çıkınca da BF4 olacak başka bir meşgalem yok. Ona göre görüş önerebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnşallah şu %30 indirimi 1 - 1,5 ay içerisinde tekrar yaparlar bekliyorum bakalım okulların açılmasına yakın olmazsa alıcam mecbur 50-100 lira daha pahalıya :) 1 Hafta daha bekleseler ne vardı sanki.

Ben kasada takıntılı kaldım kararsız ım bi ara ekran kartı almayarak ,

THERMALTAKE LEVEL 10 GT SNOW EDITION FULL TOWER OYUNCU KASASI şunumu alsam diye düşündüm valla ha sonra baktım psu filanda yok çok masraf açacak diye vazgeçtim. Bugün gidicem bakalım gözümle göreyim hem kasayı ucuzluk varken birkaç parçasını alırım pc nin elimden geldiği kadar.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnşallah şu %30 indirimi 1 - 1,5 ay içerisinde tekrar yaparlar bekliyorum bakalım okulların açılmasına yakın olmazsa alıcam mecbur 50-100 lira daha pahalıya :) 1 Hafta daha bekleseler ne vardı sanki.

Ben kasada takıntılı kaldım kararsız ım bi ara ekran kartı almayarak ,

THERMALTAKE LEVEL 10 GT SNOW EDITION FULL TOWER OYUNCU KASASI şunumu alsam diye düşündüm valla ha sonra baktım psu filanda yok çok masraf açacak diye vazgeçtim. Bugün gidicem bakalım gözümle göreyim hem kasayı ucuzluk varken birkaç parçasını alırım pc nin elimden geldiği kadar.

O kasa benim çok hoşuma gidiyor ya. Dozer gibi. Süper bir şey. Ama pahalı. :D

300r fiyat olarak 600 w barındırdığı için biraz daha cazip yalnız kasada pek şekil yok akşam almaya gidiyorum birde yakından bakarım. Psu modüler olmasını istiyorum şimdiki kasamda kablolar çok gereksiz ve dağınık duruyorlar çünkü :(

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı