25000 TL bütçe laptop önerisi

Arkadaşın önerdiği: HP OMEN 17-CK0008NT 4G8U7EA i7-11800H 16 GB 512 GB SSD RTX3060 17.3" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu daha iyi. Sizin gönderdiğinizin ekran kartı 90 w olması lazım. Arkadaşın gönderdiği de 130 wattlık olandı sanırım. Firma ile iletişime geçerek bunu teyit edebilirsiniz. 25.000 tl vermeyi gözden çıkardıysanız: 3060 115 üstü ekran kartı ve yukarıda bahsettiğim işlemcileri içeren laptoplara bakın...

Not: Sizin söylediklerinizle kafamı daha fazla karıştırmak istemiyorum, şeytan görsün yüzünüzü diyerek kafanıza göre bir şey alın 🤣🤣

İşlemcinin ısınması kişiye bağlı olmaz evet kullanıldığı kasa ve soğutma tipine göre fark eder. Ben 85'in üstünü hiç görmedim 10750H işlemcide. Laptop için ideal bir sıcaklık derecesi bu da. Laptop alıp yük altında 60-65 derecelerde çalışmasını bekleniyor genelde işlemcinin 🙃

85 üstünü nasıl görmediniz bir God of War vb. oyun girin 1 saat oynayın sonuçları paylaşırsanız.

Oyun, yazılım ve modelleme için 3060 veya 3070 ekran kartı özelliklerine sahip bir bilgisayar istiyorum. Önerebileceğiniz marka model var mıdır?
Bir de merak ettiğim bir şey var 3070 ile 3060 arasında çok bir fark var mı?
Şu laptop nasıl mesela; https://www.hepsiburada.com/acer-pr...qatey-004-p-HBCV0000156DKI?magaza=Hepsiburada

Asla ama asla Acer alma Predator ve Nitro kullandım ikisi de kronik anakart ve RAM slot sorunlu asla Acer tavsiye etmiyorum şikayet vara bakarsan sonuçları görürsün teknik servisle garanti konusunu açtığımda bağırıp çağırmaya başladı garanti bitincede ekran donma sorununu 7500 TL'ye halledebileceklerini söylediler, dolandırıcı bir markadır Acer memnun kalanlarda var fakat 10 cihazın en az 6-7 tanesi sorunlu Acer alma aldırtma Nitro serisini hiç aklından bile geçirme zaten Nitro serisi çöp fakat Lenovo, ASUS gibi markalar alabilirsin

2. el düşünmüyorum.

Kuzenim monster aldı ve şuan pişman satıp başka markaya geçmeyi düşünüyor.
şu nasıl bi bakar mısınız
Burda asıl dikkat etmeniz gereken şey bilgisayarı ne sıklıkla kullandığınızdır ve ona nasıl davrandığınızdır :) sürekli yüksek ayarlarda oynamak saatlerce vakit geçirmek önbelleği, gereksiz dosyaları silmek gibi işlemleri yapmıyorsanız herhangi bir markadan alıcagınız laptoplar da pişman olabilirsiniz özellikle yaz ayının gelmesi ile sıcaklık ile muzdarip olan laptolarda

Burda asıl dikkat etmeniz gereken şey bilgisayarı ne sıklıkla kullandığınızdır ve ona nasıl davrandığınızdır :) sürekli yüksek ayarlarda oynamak saatlerce vakit geçirmek önbelleği, gereksiz dosyaları silmek gibi işlemleri yapmıyorsanız herhangi bir markadan alıcagınız laptoplar da pişman olabilirsiniz özellikle yaz ayının gelmesi ile sıcaklık ile muzdarip olan laptolarda
bilgisayarı günde 2-3 saat kullanıyorum, önceden lenovo ideapad 520 model bir laptopum vardı 6 sene kullandım valorant oynadım low ayarda başkada bişey yok, GT940MX laptopumda bile donma yokken 6 senedir kullandığım bak tekrardan söylüyorum nasıl acerde olabilir bu acerden kaynaklı kesinlikle herkes aynı şeyden şikayetçi şikayet vara bakarsan görürsün zaten kesinlikle ama kesinlikle almayın aceri

Doğrudur hocam zaten benim için belli başlı marklar sırası ile şöyledir. (Asus,Msi,Monster) sizin anlattığınız olayda bazı telefon markalarının yüksek özellikte gösterip kalitesiz mal kullanmasından kaynaklıda olabilir.
@Ben Jushle

Son düzenleme:

Amazon'da daha ucuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı