25000 TL laptop önerisi

Bütçe
20000-25000
@Fat0 hocam paylaştığım cihazın bir alt versiyonu v20.3'ü 1 yıldır kullanıyorum ben.
1 yıl önce araştırma yaparken birçok markayla karşılaştırdım Monster hakkında birçok kötü yorum okudum ancak hem bulunduğum şehirde satış mağzası ve teknik servisi olduğu için Monster'i tercih ettim. Cihazı aldığım günden beri hiçbir problemle karşılaşmadım. Isınma problemi var dediler Max ayarlarda God Of War 4 oynarken 85 derece civarlarında seyrediyor. Keza diğer oyunlarda da 90 derecenin üstüne çıktığını görmedim sıcaklıkların.
Artılarının en önemli yanı bence teknik servis. Biraz meraklıyım ben biosta bir şeyler kurcaladım ve cihaz açılmadı. Öğlen saatlerinde teknik servise götürdüm cihazı ve 1 iş günü sonra cihazın problemini halledip bana geri verdiler. Diğer markalarda bu denli bir teknik servis hızına ulaşabileceklerini hiç sanmıyorum.
Omen hiç kullanmadım çevremde de kullanan hiç bir yorum yapamayacağım ancak 2 cihaz arasında donanımsal olarak hiçbir fark yok. 3060 Max-P mi yoksa Max-Q mu var Omen da onu göremedim sadece.
Çok Teşekkür ederim hocam.
Dell G15 5515 AMD Ryzen 5-5600H 8GB Ram RTX3050 4GB 256GB SSD 15.6'' Full HD Windows 11 Home - Game Garaj Şöyle bir düşüncem de var şu şekilde ürünü özelleştirip. İş için kullanayım çok nadir de bununla oyun oynasam diyorum. Bu fiyatlarda alınabilir mi sizce Dell G15?

Dosya Ekleri

• Dell.png
    Dell.png
    68,9 KB · Görüntüleme: 16

Geri
Yukarı