25000 TL laptop önerisi

Bütçe
20000-25000

Fat0

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Şu güne kadar Monster Tulpar T7 v25.1.2 almayı düşünüyordum. Güncel fiyat 28bin₺ civarına gelmiş o yüzden onu alamayacağım. SolidWorks, nx, Ansys gibi programları kullanacağım. Oyun da oynayan biriyim. 25bin ₺ üstüne çıkmayacak şekilde laptop önerilerinizi bekliyorum.

Arkadaşlar merhaba. Şu güne kadar Monster Tulpar T7 v25.1.2 almayı düşünüyordum. Güncel fiyat 28bin₺ civarına gelmiş o yüzden onu alamayacağım. SolidWorks, nx, Ansys gibi programları kullanacağım. Oyun da oynayan biriyim. 25bin ₺ üstüne çıkmayacak şekilde laptop önerilerinizi bekliyorum.

Reis sana sana bir şey diyeceğim sen laptop falan almayı düşünüyorsunda laptop oyun oynarkan filen çok ısınıyor bu ısınma ekran kartının yanmasına kadar yol açabilir eğer ısrar ediyorsanda laptop almaya ekran kartının fanı falan çok iyi olması lazım kasa alırsın daha iyi olur tercih senin ama.

Aynısının 3070 olan modelini kullanıyorum. 3060 olan modeli 130w gpu içeriyor. bence de gayet iyi bir seçim olur.

Reis sana sana bir şey diyeceğim sen laptop falan almayı düşünüyorsunda laptop oyun oynarkan filen çok ısınıyor bu ısınma ekran kartının yanmasına kadar yol açabilir eğer ısrar ediyorsanda laptop almaya ekran kartının fanı falan çok iyi olması lazım kasa alırsın daha iyi olur tercih senin ama.
Hocam masaüstü kullanıyorum oyunlar için. Laptobu iş ağırlıklı kullanacağım. Masaüstü olmadığı zamanlarda da oyun için düşünüyorum. Teşekkürler yine de
@bladeofgoddess @revivality İkisi arasından hangisini tercih etmeliyim sizce? Artıları eksileri nelerdir?@messinicocugu

@Fat0 hocam paylaştığım cihazın bir alt versiyonu v20.3'ü 1 yıldır kullanıyorum ben.
1 yıl önce araştırma yaparken birçok markayla karşılaştırdım Monster hakkında birçok kötü yorum okudum ancak hem bulunduğum şehirde satış mağzası ve teknik servisi olduğu için Monster'i tercih ettim. Cihazı aldığım günden beri hiçbir problemle karşılaşmadım. Isınma problemi var dediler Max ayarlarda God Of War 4 oynarken 85 derece civarlarında seyrediyor. Keza diğer oyunlarda da 90 derecenin üstüne çıktığını görmedim sıcaklıkların.
Artılarının en önemli yanı bence teknik servis. Biraz meraklıyım ben biosta bir şeyler kurcaladım ve cihaz açılmadı. Öğlen saatlerinde teknik servise götürdüm cihazı ve 1 iş günü sonra cihazın problemini halledip bana geri verdiler. Diğer markalarda bu denli bir teknik servis hızına ulaşabileceklerini hiç sanmıyorum.
Omen hiç kullanmadım çevremde de kullanan hiç bir yorum yapamayacağım ancak 2 cihaz arasında donanımsal olarak hiçbir fark yok. 3060 Max-P mi yoksa Max-Q mu var Omen da onu göremedim sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı