25000 TL laptop önerisi

Bütçe
25000

atox_x

Decapat
Daha fazla  
25000 gaming laptop önerisi yapmanizi rica ediyorum. RTX 3060 ya da 3070 ekran karti ve i7 11. nesil ya da AMD Ryzen 7 olursa iyi olur birkaç laptop var ama en iyisini siz bilirsiniz. Simdiden teşekkürler.

115+15W GPU ve MUX özellikli bir cihaz. Bütçenize göre alınabilecek en iyisi budur diye düşünüyorum.

Olabilir 500 TL daha arttirabilirsem butceyi, almayi dusunuyorum.

115+15W GPU ve MUX özellikli bir cihaz. Bütçenize göre alınabilecek en iyisi budur diye düşünüyorum.

Bu aklimda 500 TL arttirirsam Omen'i almak daha iyi olabilir ekran karti acisindan.

Sizce Monster-Tulpar-T7-V20-4 mi
HP Omen 15-EK1008NT mi
Excalibur G900 mü siz kararverebilir misiniz bu alacağım bilgisayar beni cok uzun yillar idare edecek liseye yeni geciyorum uni sona kadar idare eder mi herhangi biri siz secin alayim bir de secimlerde dolar düşecek deniyor dolar dusunceyi beklemek daha mantıklı mı cevaplarsaniz

Son düzenleme:
Bu aklimda 500 TL arttirirsam Omen'i almak daha iyi olabilir ekran karti acisindan.

Omen'in GPU wattını araştırın öyle alın 100W olabilir. MUX yok diye biliyorum bir de o cihaz ama yanlış hatırlıyor olabilirim.

GPU 100W ve MUX yoksa 3070 olmasını bir kenara bırakıp, 20.4'ün 11. Nesil ve MUX'lu olmasından dolayı daha mantıklı geliyor bana.

2 cihazda sizi en az 5 yıl götürür.

Bunu alma düşüncesinden vazgeçin hemen Excalibur Gaming laptopların arasından alınmayacak tek model ve marka.

Omen'in GPU wattını araştırın öyle alın 100W olabilir. MUX yok diye biliyorum bir de o cihaz ama yanlış hatırlıyor olabilirim.

GPU 100W ve MUX yoksa 3070 olmasını bir kenara bırakıp, 20.4'ün 11. Nesil ve MUX'lu olmasından dolayı daha mantıklı geliyor bana.

Bunu alma düşüncesinden vazgeçin hemen Excalibur Gaming laptopların arasından alınmayacak tek model ve marka.
Omen de yok galiba ozaman monster alayim benim icin en ideali oyunlarda grafikleri iyimidir rtx le oynamayi sevdigim icin rtx bi ekran karyi aliyorum ve baya ağır oyunlari oyniyicam sorun cikarmaz değilmi

85 - 100 wat mis 3060 lisi 3070 olmasi beni etkiledi cogunlukla oyun oynicam 2 gb vram icin değermi monster yerine

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı