25000 TL laptop önerisi

Bütçe
25000
Tamam ozaman monsteri alayim

Omen'in GPU wattını araştırın öyle alın 100W olabilir. MUX yok diye biliyorum bir de o cihaz ama yanlış hatırlıyor olabilirim.

GPU 100W ve MUX yoksa 3070 olmasını bir kenara bırakıp, 20.4'ün 11. Nesil ve MUX'lu olmasından dolayı daha mantıklı geliyor bana.

2 cihazda sizi en az 5 yıl götürür.

Bunu alma düşüncesinden vazgeçin hemen Excalibur Gaming laptopların arasından alınmayacak tek model ve marka.
Hocam monster t5 21.7 nasil 2. El bupup alsam

Omen'in GPU wattını araştırın öyle alın 100W olabilir. MUX yok diye biliyorum bir de o cihaz ama yanlış hatırlıyor olabilirim.

GPU 100W ve MUX yoksa 3070 olmasını bir kenara bırakıp, 20.4'ün 11. nesil ve MUX'lu olmasından dolayı daha mantıklı geliyor bana.

Bunu alma düşüncesinden vazgeçin hemen Excalibur Gaming laptopların arasından alınmayacak tek model ve marka.

Hocam Monster T5 21.7 nasıl 2. el bupup alsam.

GPU 100W ve MUX yoksa 3070 olmasını bir kenara bırakıp, 20.4'ün 11. nesil ve MUX'lu olmasından dolayı daha mantıklı geliyor bana.

Tulpar T7 v22.2 alınır mı? Alinir derseniz bunda karar kilicam bir de ekran karti gömülümü deistirilebilir mi?​

Son düzenleme:
Tulpar T7 v22.2 alınır mı? Alinir derseniz bunda karar kilicam bir de ekran karti gömülümü deistirilebilir mi?

Ekran kartı her laptopta gömülü olarak geliyor artık değişim yapılamıyor. T7 22.2 yerine T7 20.4 almanızı öneririm Arada ki tek fark 22.2 2K çözünürlükte. Bana göre 17" de 2K çözünürlük pek bir işe yaramıyor.

Ben dün arayıp görüştüğüme göre farkları 20.4'te 144 Hz ekran 22.2 de 165 Hz QHD ekran var 20.4'te plastik kasa 22. 2 de alüminyum kasa var ve bir de söylediklerine göre 20.4'te normal termal macun 22.2 de sıvı termal macun varmış.

Ben dün arayıp görüştüğüme göre farkları 20.4'te 144 Hz ekran 22.2 de 165 Hz QHD ekran var 20.4'te plastik kasa 22. 2 de alüminyum kasa var ve bir de söylediklerine göre 20.4'te normal termal macun 22.2 de sıvı termal macun varmış.
Bizi bilgilendirdiginiz icin tesekkurler bide ekran karti wat
Degerleri farkli 22.2 de daha yukset wat

Geri
Yukarı