25000 TL laptop önerisi

Bütçe
25000
Hocam Monster'da alınabilir fakat ben bu kadar para verdikten sonra bu ikiliden birini alırdım:

Hocam Monster'da alınabilir fakat ben bu kadar para verdikten sonra bu ikiliden birini alırdım:

Hocam bütçe belli siz hem bütçeyi yükseltin hem de ekranı küçültün diyosunuz 12. nesil işlemci var GameGaraj'da okey ama ekran küçülttüğünde harici ekran almak gerekiyor 30.000 TL'yi görüyor o zamanda Acer için konuşursakta o şekilde işlemci için o kadar bütçe yükseltip ekran küçültmek mantıklı gelmiyor açıkçası bana.

Hocam bütçe belli siz hem bütçeyi yükseltin hem de ekranı küçültün diyosunuz 12. nesil işlemci var GameGaraj'da okey ama ekran küçülttüğünde harici ekran almak gerekiyor 30.000 TL'yi görüyor o zamanda Acer için konuşursakta o şekilde işlemci için o kadar bütçe yükseltip ekran küçültmek mantıklı gelmiyor açıkçası bana.
15.6 ile 17.3 arasında uçurum yok hocam.İkisinde de harici ekrana ihtiyacınız olacak.Ve aynı zaman da ikisinin de GPU'su 140W.

Guzeller ama okadar butcem yok 11. Nesilde beni goturur bence

Açıkçası bende arkadaşla aynı durumdayım HP Omen 17 iade ettim 21.500 TL geri dönecek en fazla 3bin koyabilirim üstüne daha fazla koymak gibi bir düşüncem olursa zaten masaüstüne geçmeyi düşünüyorum.

Geri
Yukarı