25000 TL'ye Gaming Laptop Önerisi

Bütçe
24-25
Arkadas geneldede saçma saçma oneriler yapıyor zaten pek takmayın dediği sorunlar Clevo kasa Monster'larda geçerli. Tulpar serisinde MSI veya tongfang kasa kullanılıyor v20.4 de tongfang kasa.

Hocam ben anlamadım, sorunlu mu değil mi?

Arkadas geneldede saçma saçma oneriler yapıyor zaten pek takmayın dediği sorunlar Clevo kasa Monster'larda geçerli. Tulpar serisinde MSI veya tongfang kasa kullanılıyor v20.4 de tongfang kasa.
Tamamdır bu ürünü düşünüyorum, umarım yakın zamanda indirime girer.

Tamamdır bu ürünü düşünüyorum, umarım yakın zamanda indirime girer.
Monster en azından müşteri memnuniyetini düşünen bir firma. Bu kasada arkadaşların dediği gibi iyiyse gerçekten şimdi ki fiyatı bile alınabilir. Acer kullancısı olarak söylüyorum. Servis rezillikleri diz boyu. Şikayet sitelerinden bakabilirsiniz. Geri dönüşte pek yok. Monster mı? Laptop firmaları arasında garanti konusunda bence 1 numara..

Monster en azından müşteri memnuniyetini düşünen bir firma. Bu kasada arkadaşların dediği gibi iyiyse gerçekten şimdi ki fiyatı bile alınabilir. Acer kullancısı olarak söylüyorum. Servis rezillikleri diz boyu. Şikayet sitelerinden bakabilirsiniz. Geri dönüşte pek yok. Monster mı? Laptop firmaları arasında garanti konusunda bence 1 numara.

Bu konuya HP yide ekleyebilirim distribitör firmaya bile söz geçiremiyor daha Monster ne kadar sorun çıkarsa çıksın en azından arkasında duruyor. Ben şimdi kurtulmaya çalışıyorum HP Omen'den direk Tulpar T7 v20.4'ü alacağım.

Tamamdır bu ürünü düşünüyorum, umarım yakın zamanda alırım.

Monster en azından müşteri memnuniyetini düşünen bir firma. Bu kasada arkadaşların dediği gibi iyiyse gerçekten şimdi ki fiyatı bile alınabilir. Acer kullancısı olarak söylüyorum. Servis rezillikleri diz boyu. Şikayet sitelerinden bakabilirsiniz. Geri dönüşte pek yok. Monster mı? Laptop firmaları arasında garanti konusunda bence 1 numara..
Umarım aldığımda şansım yaver gider ve teknik servisle uğraşmama gerek kalmaz.

Son düzenleme:
Tamamdır bu ürünü düşünüyorum, umarım yakın zamanda alırım.

Umarım aldığımda şansım yaver gider ve teknik servisle uğraşmama gerek kalmaz.

Dolar düştü birden bende beklemeye başladım biraz düşerse alacağım hemen şansın yaver gitmesede 14 günde koşulsuz şartsız iade var zaten verirsin direk geri.

20.4'ten vazgeçtim bunu alacağım gibi aralarında 700 TL fark var ama 22.2 de ek olarak 165Hz ekran ve sıvı termal macun var.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı