25000 TL'ye her şey dahil sistem önerisi

Bütçe
25000 Tl

Stettin

Decapat
Öncelike merhaba kendime bir sistem toplamak istiyorum bu sistemi çok kısa sürede alacağım. Bu sistemde oyun oynayacagım ve hobi olarak oyun yapacağım tabii bu şu anlık hobi bunu iş haline getirmek istiyorum. O yüzden sistemin özellikleri iyi olursa benim için iyi olur. Bütçem her şey dahil 25000TL. Önerilerinizi bekliyorum. Bütçemi aşamam.

Öncelike merhaba kendime bir sistem toplamak istiyorum bu sistemi çok kısa sürede alacağım. Bu sistemde oyun oynayacagım ve hobi olarak oyun yapacağım tabii bu şu anlık hobi bunu iş haline getirmek istiyorum. O yüzden sistemin özellikleri iyi olursa benim için iyi olur. Bütçem her şey dahil 25000TL. Önerilerinizi bekliyorum. Bütçemi aşamam.

25.000 TL'ye klavye, monitör falan dahil mi hocam?

Evet hocam 25 bin TL'yi geçmemesi lazım bu parayı zor buldum daha fazla bulamam.

Tek tek almaya kalkarsan pahalı olur. O zaman hazır sistemlere bak sonrada özelleştirerek al bence.

Hazır sistemde olabilir ama istediğim parçaları bulamıyorum baktığım hazır sistemde öneriniz varsa memnun kalırım hocam.

Evet hocam 25 bin TL'yi geçmemesi lazım bu parayı zor buldum daha fazla bulamam.

Hazır sistemde olabilir ama istediğim parçaları bulamıyorum baktığım hazır sistemde öneriniz varsa memnun kalırım hocam.
Hocam 2 gün önce bi sitede i7 11700k lı anakartı bile çok kaliteli sistem vardı 24k filandı şimdi baktım yok.sistemlerin çoğu tamam ekran kartları genelde iyi ama diğer bileşenler hep kötü oluyor.onları özelleştirmeye kalktın zaman yine pahallı oluyorlar.misal anakart, ssd, ram, sıvı soğutucu,kasa değişip özelleştireyim diyorsun hazır sisteme dahil olan bu parçaların yokmuş gibi yani fiyattan düşmeden ekliyorlar..

Resimlerde yaptığım değişiklikleri yapıp alın.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (151).png
    Ekran Görüntüsü (151).png
    211,8 KB · Görüntüleme: 45
  • Ekran Görüntüsü (152).png
    Ekran Görüntüsü (152).png
    204,9 KB · Görüntüleme: 41
  • Ekran Görüntüsü (153).png
    Ekran Görüntüsü (153).png
    176,2 KB · Görüntüleme: 38
  • Ekran Görüntüsü (154).png
    Ekran Görüntüsü (154).png