25000 TL'ye laptop önerisi

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Jarrod g76'yı incelemiş. i7 10.nesil hariç aynı gibi ve mux özelliği de varmış :)
Vallahi hocam siz anlamadıysanız ben hiç anlamam sabah sabah kafa patates biraz :D

Daha kahvaltı yapmadım hocam :D gelmedi de yemek karnım kazınıyor.
Ms değeri çok çok iyiymiş bu arada. Artı birde OC özelliği var. 200w 2080 gücüne çıkıyor :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu da incelemesi.

Benim de hoşuma gitmedi değil. İllaki eksi olacaksa 720p kamerası varmış. Bilmiyorum çok bir şey fark eder mi :D
incelemede olan sanırsam i7 10.nesil. Alacağın 11.nesil. Başka farkı yok sanırsam videodakinden.

Kamera önemli değil benim için 😂

Hocam 17.3 ekran ve başka artılar da var fakat 2.9kg. Bana göre bir şey değişmiyor ama biraczık daha ağır.

Taşınabilirlik açısından da bu iyi olur

Şahsen ben gp66 alırdım, seçim senin :)
Sanırım şu an için bu model önde gibi duruyor hocam.
Kesinlikle alınır.

Hocam 17.3 ekran ve başka artılar için bu iyi fakat 2.9kg. Bana göre bir şey değişmiyor ama biraczık daha ağır.

Taşınabilirlik açısından da bu iyi olur.

Şahsen ben GP66 alırdım, seçim senin :)

Kesinlikle alınır.

Hocam zaten şu an GP66 ve 76 arasında kaldım başlarda ASUS ROG G15'in RTX3050'li olanından planlıyordum ama öneriler bütçemi sonuna kadar kullanacak modellerden geldi kafam karıştı açıkçası Ryzen 7 5800H işlemciler performansli midir bir bilginiz var mı?

Hocam zaten şu an GP66 ve 76 arasında kaldım başlarda ASUS ROG G15'in RTX3050'li olanından planlıyordum ama öneriler bütçemi sonuna kadar kullanacak modellerden geldi kafam karıştı açıkçası Ryzen 7 5800H işlemciler performansli midir bir bilginiz var mı?

Eğer büyük ekran istiyorsan performanstan kısarak 3070 alacaksınız. Ancak performans ve normal ekran istiyorsan 3080'li GP66 alacaksın. 3050 konusuna gelirsek; kendisi 1660 TI-1660 Ti Max-Q gücünde sadece RTX özelliği var.

Hocam her şekilde bütün özellikler çok iyi. Çok uzun yıllar kafanız rahat kullanırsınız. Taşnabilir masaüstü. Isı değerleri çok düşük zaten, şaşırttı beni.

Gayet performanslı işlemcidir. 25K bütçede 3050 ekran kartı çok düşük kalır hocam minimum 3060 tercihen 3070 bulabiliyorsunuz bu bütçeye.

Yeni konular

Geri
Yukarı