25000TL monitör dahil sistem önerisi

Komple değiştirme derken? Attığım anakart 13. nesili bile destekleyecek. İleride işlemcini anakartının soketine uymayan bir işlemci alırsan mecbur değişmek zorundasın zaten.

Teşekkür ederim. Dolar gün geçtikçe artıyor hızlıca alsam çok iyi olacak. Bir de mouse, klavye ve kulaklık almam gerek. Ortalama bir şey önerebilir misin onlar için de.

Bütçe? Mouse tutuş şeklin? Elinin uzunluğu?

Bütçe olarak aklımda bir bütçe yok ama yüksek bir bütçem olmaz. Mouse tutuş şeklim baş parmak ve serçe parmak yanlarda olacak şekilde. Elimin uzunluğunu bilmiyorum ama parmaklarım biraz uzun ama elim küçük. Çok detay veremedim şu anlık kusura bakma. Klavye ve mouse önceliğim şimdilik.
@Emma Stone hocam sizi çok rahatsız ettim kusura bakmayın. Böyle bir monitör buldum fiyatına göre çok iyi bir monitöre benziyor. Ne dersiniz?

@Emma Stone hocam aradan uzun zaman geçti sistemi bir türlü alacak fırsatım olmadı. Bu sırada da böyle bir sistem gördüm. Sizin topladığınız parçaların fiyatı arttı bayağı. Yani Total'e bakınca birkaç bin artmış oluyor. Bu sistem bizimkine oranla nasıl sizce?

Son düzenleme:
29K tutuyor. Bütçeni hafif aşıyor ama değer.
2 adet;
Bu fiyatlara 3070 Ti almaktan çok daha iyidir. 🙂
1656331377429.png

2K'da hafif darboğaz olur ama hissedilmeyecek derecede.

29k tutuyor. Bütçeni hafif aşıyor ama değer.
2 adet;
Eki Görüntüle 1433313

İşlemci 12400F daha iyi olmaz mı? Bilmediğimden soruyorum sizi de yordum kusura bakmayın.

29K tutuyor. Bütçeni hafif aşıyor ama değer.
2 adet;
Eki Görüntüle 1433313
Ekran kartı bu alınabilir ASUS'un Cashback etkinliğinde 3505TL geri ödemesi var.

@Zast43 Benzer işlemciler. Olabilir.
Şunları değiştirirsin. Anakart tarafında AMD tarafındaki attığım model daha iyidir, onu bilesin.

Ekran kartı bu alınabilir ASUS'un Cashback etkinliğinde 4385TL geri ödemesi var.
Bu daha iyi olur.

Geri
Yukarı