2500TL 144Hz monitör tavsiyesi

Bütçe
2500

AntiFly

Femtopat
Daha fazla  
Monitör
144 hz 1 ms
Merhaba ben Xbox Series S için 144 Hz almayi planliyorum aslinda Samsung G3 alacaktım ama yorumlarina bakina korktum biraz ondan. Önerebiliceğiniz güzel monitör var mi?

Hocam bunu alabilirsiniz.
Normalde oddysey G3 serisi sıkıntılı ama bu yeni çıkan modeli alınır ve kaliteli.

Biraz daha gelsin hocam benim aklimda da var kendisi.

Merhaba ben Xbox Series S için 144 Hz almayi planliyorum aslinda Samsung G3 alacaktım ama yorumlarina bakina korktum biraz ondan. Önerebiliceğiniz güzel monitör var mi?
Hocam ben bunu 2500'e almıştım 2 ay önce bu siteden şuan 3000 olmuş ama aklınızda bulunsun başka indirimli yerler de vardır mutlaka 2600 civarına bulabilirsiniz. Öneriyom parlaklık değeri gayet iyi pivot olması bence büyük avantaj PS4'de kullanıyorum ben de kurulumu zaten kurulum denmeyecek kadar kolay , altında joystick tarzı düğme var onunla Hdr , Hz değerini falan seçebiliyorsunuz onun dışında yukarı aşağı rahat oynatılabiliyor malzemesi sağlam masaya iyi yapışıyor 2 Hdmı girişi bir Vgi girişi var ben memnunum kısacası öneririm .

Hocam ben bunu 2500'e almıştım 2 ay önce bu siteden şuan 3000 olmuş ama aklınızda bulunsun başka indirimli yerler de vardır mutlaka 2600 civarına bulabilirsiniz. Öneriyom parlaklık değeri gayet iyi pivot olması bence büyük avantaj PS4'de kullanıyorum ben de kurulumu zaten kurulum denmeyecek kadar kolay , altında joystick tarzı düğme var onunla Hdr , Hz değerini falan seçebiliyorsunuz onun dışında yukarı aşağı rahat oynatılabiliyor malzemesi sağlam masaya iyi yapışıyor 2 Hdmı girişi bir Vgi girişi var ben memnunum kısacası öneririm .
Link çıkmamış sanırım bahsettiğim monitör;
LG 23.8" 24GN650 144Hz 1ms Pivot Oyuncu Monitörü

Attığım monitör fiyatına göre oldukça iyi bir deneyim sunuyor.

3099 TL verebilirseniz kullandığım monitör.

Hocam ben de kullanıyorum çok memnunum, 3099 vermesine gerek yok araştırırsa çeşitli güvenilir sitelerde dün baktığımda 2600 2700 civarı indirim vardı.

Üstedeki monitörü de planliyordum ama baktiğim sitede 4 k ya çiktiği için eledim.

Aynen hocam oluyor arada bir kampanyalar. Hatta bu monitörü size ben önermiştim:)
Aa şimdi hatırladım hocam valla iyi ki önermişsiniz iyi ki almışım , görüyorsunuz ben de başkalarına öneriyorum bu güzelliği 😆

Dosya Ekleri

• IMG_20220629_003111.jpg
    IMG_20220629_003111.jpg
    74,6 KB · Görüntüleme: 18

Geri
Yukarı