2500TL 2. el sistem önerisi

hyrhly

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bu fiyata sadece 2. el toplandığını biliyorum. Bugün birisinden şöyle bir sistem buldum;
AMD Athlon 3000G işlemci.
2×4GB RAM 2400MHz.
B450M anakart.
240GB SSD.
250W PSU'lu bir kasa.

Bu sistemi daha çok LoL, Valorant, CS:GO oynamak için kullanacağım.
Sizce 2500 TL'ye bu cihazı alınır mı? 2. el daha iyi bir sistem bulabilir miyim?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Toplam 1650 lira ediyor. Pazarlık yapabilirsen sonuna kadar dene 1lira dahi indirseler bu fiyata kardır.

Toplam 1650 lira ediyor. Pazarlık yapabilirsen sonuna kadar dene 1lira dahi indirseler bu fiyata kardır.
Tek tek toplamak sizcede sıkıntı değilmi? Diğerini almadan test edemeyeceğim ve bozuk olursa bi ton iş çıkıcak. Ama bunda test edilir çalışıyorsa direkt alınır mesela?

Tek tek toplamak sizce de sıkıntı değil mi? Diğerini almadan test edemeyeceğim ve bozuk olursa bir ton iş çıkacak. Ama bunda test edilir çalışıyorsa direkt alınır mesela?

2500TL'ye de almak pek mantıklı değil ama daha uyguna varken.Zaten sıfırını o fiyata toplayabiliyoruz.

Yarı 2.el yarı 0 yapsak olur mu?

Son düzenleme:
Sahibindende bir özellik var sanırım Param Güvende gibi bir şey. Sonuçta il dışında olduğundan kargolatacağım. Nasıl güvenicez başka?

Ha evet Param Güvende.
Ben 2.el direksiyon almıştım daha 1 hafta olmadı. Param Güvende ile satın ala basıyorsunuz sonra kart bilgileri işte adres giriyorsunuz, kargo size geliyor ürüne bakıyorsunuz test ediyorsunuz ve onaylıyorsunuz. Onaylandığındada satıcıya para gitmiş oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı