2500TL Bütçe Ekran Kartı Önerisi

Evet Samsung Vram kullanıyor ancak geçenlerde bu konuda kendimden daha bilgili bir arkadaştan öğrenmiştim, bazen Samsung kullanmayabiliyormuş sanırım. O açıdan araştırıp alın demişti. Açıkçası kimsenin o kadar para verip de kalitesi düşük bir alet almasını istemem o yüzden Inno3d konusu açıldığında artık bu bilgiyi veriyorum sonrasına alacak arkadaşın tercihi olur tabii.
Ben Palit Gaming pro OC 2060 alınabileceğini de düşünüyorum aslında. Fena kartlar üretmiyorlar. Soğutması da iyi. Arka plakası yok ama. :(

Ben Palit Gaming pro OC 2060 alınabileceğini de düşünüyorum aslında. Fena kartlar üretmiyorlar. Soğutması da iyi. Arka plakası yok ama. :(
Arka plaka kısmen önemli öyle can alıcı derecede bir önemi yok fakat Palit, Gigabyte, Zotac, Galax gibi markaları pek tavsiye etmiyorum açıkçası. Tamam güvenilir markalar ama sonuçta olası bir coil whine ya da soğutma sıkıntısı mevcut olabiliyor. Bu coil whine meselesi kaliteli markalarda dahi olsa da kalitesiz markalarda daha sık rastlanan bir şey. O yüzden bütçe çok sıkıntıda değilse ben açıkçası güvenilir markadan yanayım her zaman. Mesela 2500 tl bütçeye sahip arkadaş, ama insanlar 2. el falan öneriyor. 10 Fps daha fazla almak için kendini neden riske atıyorsun ki? 1660 Ti zaten yeterince performanslı bir kart. Ne gerek var yani 2. el bir ekran kartına anlamış değilim.

Nerede 400 Euro link atar mısın?

440 Euro gibi bir şey yapıyor.

440 Euro gibi bir şey yapıyor.

310 dolar kargoda var ama.

Elden getirtirseniz 385 euro. Ben bundan sonra bu şekilde alırım.

Normal şekilde alırsanız da 491 euro her şey dahil, 3300 TL yapıyor.
RTX 2060 MSI VENTUS 370 Euro elden alınırsa 300 Euro

Dosya Ekleri

• kart.PNG
    kart.PNG
    8,6 KB · Görüntüleme: 25
  • ventus.PNG
    ventus.PNG
    6,9 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı