2500TL küçük el için kablosuz mouse önerisi

• Konuyu başlatan Foxie
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 918
Bütçe
2500tl

Foxie

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus TUF Gaming X570-PLUS(WI-FI) | Ryzen 7 5800X | Asus ROG Strix RTX 3080 10G LHR | Phanteks P500A DRGB | Corsair Force MP600 1TB SSD | Kioxia Exceria G2 1TB SSD | GSKILL RipjawsV 16x2 32GB 3200Mhz CL16 | Cooler Master G800 800W 80+ Gold | MSI MAG274QRF-QD 2K-165HZ 1ms 27" | Asus TUF Gaming VG259QR FHD - 165HZ 1MS 24.5" | Logitech MX Mechanical Mini | HyperX Pulsefire Raid | Logitech G733
Meslek
Game Developer
Son düzenleyen: Moderatör:
Attığınız fare o paraları hak etmiyor. Razer Viper v2 pro alınabilir o bütçeye. Biraz daha butik takılayım derseniz Lamzu Atlantis, Ninjitsu Sora, Pulsar x2 gibi farelere de bakabilirsiniz.

En pahalı çöplerden birisidir o. Ninjutso Sora alabilirsiniz.
Attığınız fare o paraları hak etmiyor. Razer Viper v2 pro alınabilir o bütçeye. Biraz daha butik takılayım derseniz Lamzu Atlantis, Ninjitsu Sora, Pulsar x2 gibi farelere de bakabilirsiniz.
Ninjutso Sora, Lamzu Atlantis bunları hiç duymadım maalesef, biraz daha bilindik markalardan ilerlemeyi tercih ederim, steelseries, razer, logitech gibi.

Razer Viper v2 pro büyük değil mi biraz?

Ninjutso Sora bakabilirsiniz.
Hocam neden herkes inatla bunu öneriyor merak ettim, sadece burada bulabildim, daha güvenilir(Trendyol, hepsiburada gibi) nerelerden alabilirim?

v2 pro ile attığınız logitech hemen hemen aynı boyutlarda. Yaşadığınız yerde mediamarkt varsa oralarda genelde teşhir ürünü v2 prolar oluyor. Gidip deneyebilirsiniz. Stelseriesin fareleri de gereksiz pahalı.
Sora, Atlantis vb farelerin önerilmesinin sebebi donanımsal olarak üst seviye sensör ve switchlere sahip olmalarıdır. Bunun yanında oldukça hafiftirler. Maalesef Türkiye içerisinde başka satıcılardan almak pek mümkün değil bu fareleri.

Hocam neden herkes inatla bunu öneriyor merak ettim, sadece burada bulabildim, daha güvenilir(Trendyol, Hepsiburada gibi) nerelerden alabilirim?

Trendyol'da yok. Türkiye'de Wraith Esports satıyor yalnızca.

Dünyadaki deliksiz en hafif farelerdendir Ninjutso Sora.

Trendyol'da yok. Türkiye'de Wraith Esports satıyor yalnızca.

Dünyadaki deliksiz en hafif farelerdendir Ninjutso Sora.
Hocam öyle e-sporcu falan değilim, rekabetçi oyun olarak bir tek cs-go oynuyorum o da keyfine yani. Genel olarak rahat, gecikmesiz ve mousepadin üstünde kayan bir mouse arıyorum. Ninjutso Sora listemde var ama daha çok son kullanıcı için ürün üreten firmalardan bulabilirsem ondan alacağım.
Bu arada g300s elime tam uyuyor boyut olarak vs, o ayarda kablosuz ve en azından bi 4000dpi mouse beni rahat ettirecektir.

Geri
Yukarı