2500TL Sistem Önerisi

mertbozzkurt

Hectopat
Daha fazla  
Bu bütçe ile bilgisayar toplayacağım bu yüzden size danışmak istedim bana bu fiyata uygun bir sistem önerebilir misiniz ? Elimde sadece 1920x1080 Asus monitör var.

Kasada ekliyeyimmi :) ?

tm.png

Kasa ile bu şekilde ultra ayarlarda sizi rahatça tutabilicek güçlü bi sistem sıvı soğutmasını da ekledim. Kasanız varsa kasayı çıkarın bütçenizin aşşağısında bi fiyat tutucaktır ama kasa da lazımsa 250-300 tl daha ekleyiniz bu sistemi alınız pişman olmassınız :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasada ekliyeyimmi :) ?

Eki Görüntüle 161722 Kasa ile bu şekilde ultra ayarlarda sizi rahatça tutabilicek güçlü bi sistem sıvı soğutmasını'da ekledim. Kasanız varsa kasayı çıkarın bütçenizin aşşağısında bi fiyat tutucaktır ama kasada lazımsa 250-300 tl daha ekleyiniz bu sistemi alınız pişman olmassınız :)
Öneriniz için sağolun ama sizce böyle bir bütçeye sıvı soğutma eklemek mantıklı mı :LOL: SSD'yi ayrıyeten almayı düşünüyorum ki ekran kartını yüksek tutabileyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı