2500TL telefon önerisi

rohleder00

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GPU: Gigabyte RTX2070 Super, CPU: Ryzen 5 3600, PSU: FSP Hydro K700W 80+ Bronze, Anakart: MSI B550M Pro VDH Wi-Fi, RAM: 16GB (2x8) DDR4 3600MHZ CL17 HyperX Fury, Kasa: MSI MAG Forge 100R
Meslek
Bilgisayar Programcısı
2500TL bandında, kasma derdi olmayan, depolama alanı en az 64GB olan, kamerası da fena olmayan bir telefon arıyorum. Xiaomi Redmi Note 8 var aklımda. Onu değil de bunu al diyebileceğiniz bir telefon var mı?

2500TL bandında, kasma derdi olmayan, depolama alanı en az 64 GB olan, kamerası da fena olmayan bir telefon arıyorum. Xiaomi Redmi Note 8 var aklımda. Onu değil de bunu al diyebileceğiniz bir telefon var mı?

Hocam Note 8 alınmaz.
Note 8 Pro da alınmaz, Realme 7 varken.
Eğer kendi başına değerlendirir isek yazılım sıkıntısı var yene alınmaz.

Xiaomi Note 8 ya da Xiaomi Note 8 Pro kesinlikle alabilirsin. Anneme almıştık, telefon çok iyi. Şarjı çok iyi götürüyor (bayağı iyi). Kamerası 48 MP ve bir sürü farklı modu var. Kamera açısından da çok iyi ve istediğin oyunları rahatlıkla oynayabilrisin telefonda. Görünümü çok hoş gayet güzel duruyor ve son dönemlerde çok popüler oldu. Ben kendimden biliyorum o telefonu. Fiyatına göre müthiş bir telefon, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Tabii karar size kalmış 🙂.

Xiaomi Note 8 ya da Xiaomi Note 8 Pro kesinlikle alabilirsin anneme almıştık telefon çok iyi şarjı çok iyi götürüyor(bayağı iyi) kamerası 48MP ve bir sürü farklı modu var kamera açısındanda çok iyi ve istediğin oyunları rahatlıkla oynayabilrisin telefonda görünümü çok hoş gayet güzel duruyor ve son dönemlerde çok popüler oldu ben kendimden biliyorum o telefonu fiyatına göre müthiş bir telefon gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Hocam her telefonu kendi başına ele alırsak zaten güzel durur.
Hiç Realme 7 ile karşılaştırma fırsatınız oldu mu?

MIUI 12 güncellemesi yaptıysanız zaten geçmiş olsun.

Realme 7'nin öne çıkan yanları;
Daha yüksek performans veriyor.(MIUI 12 güncellemesi yapıldığı takdirde performans çok düşüyor Note 8 Pro da)
Çok çok daha iyi bir yazılımı var ve bir telefonda belki de en önemli olan şey bu.
90 Hz ekranı var.

Note 8 Pro'nun öne çıkan yanları;
Malzeme kalitesi (kılıf kullanıldığı takdirde pek önemli değil)
Su ve toza dayanıklılık.
Söyle de bilelim usta devlet sırrı gibi konuşuyorsun.

Neyi söyleyeyim hocam?

Realme 7'nin öne çıkan yanları;
Daha yüksek performans veriyor.(MIUI 12 güncellemesi yapıldığı takdirde performans çok düşüyor Note 8 Pro da)
Çok çok daha iyi bir yazılımı var ve bir telefonda belki de en önemli olan şey bu.
90 Hz ekranı var.

Note 8 Pro'nun öne çıkan yanları;
Malzeme kalitesi (kılıf kullanıldığı takdirde pek önemli değil)
Su ve toza dayanıklılık.

Neyi söyleyeyim hocam?

MIUI 12 neye göre performans düşürüyor?

Geri
Yukarı