2500TL'ye kadar sistem önerisi

Bütçe
2500 tl
Aynı sisteme sahibim ve GTA 5 PES 21 oynayabiliyorum.

Sistemi güncellemek için hangi parçaları değiştirirsin. Tüm sistemi satman gerekir. Atılan sistem attığınız sistemden çok daha güncel bir sistem. O işlemcinin miladı dolmak üzere yani çöp olacak yakında bu sistem çok daha kaliteli güncellemelere açık değil attığınız.

O bilgisayarı 1110 TL civarına satıp;
Al ve şu özelleştirmeleri yap:
Eki Görüntüle 955332
Emin olun eski nesil işlemciler ile kurulan sistemlerden çok daha güçlü bir sistem.
Not: SSD'yi çıkarıp;
Alın. Oynanış videosu ise biraz eski ama az çok fikir sahibi olabilmenizi sağlayacaktır:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Elindeki kasayı Letgo'dan sat.
Elinde 3.500 gibi bir para olacak.
GT 1050 (Ti değil)
i5 4. nesil
8 GB RAM.
500 Watt +80 PSU
Anakart ve kasayla birlikte size 3200 gibi bir fiyata mâl olacaktır.
80+ ibaresi yalnızca sizin elektrik faturanıza yansır örnek vermek gerekirse zalman zm500-lxii psu da 80+ yok ancak o psu nun %85 verimliliği var ancak zalman o psu için ek bir serfitika parası harcamamak için ürünü satarken %85 verimliliği olduğunu belirtmiş. Son zamanlar da bu "80+ psu alın." olayına çok denk geldiğim için açıklamak istedim.

Arkadaşlar tavsiyeler için teşekkür ederim i5 3470 1050 Ti düşünüyordum sizce o kasayı mı almalıyım.
Sakın onu almayın. Ömrü bitmek üzere en fazla birkaç ay dayanır. Benim attığım sistemi alın. O sistemi önerenlerin bu konu hakkında çok bilgisi yok. @Playstation3

O bilgisayarı 1110 TL civarına satıp;
Al ve şu özelleştirmeleri yap:
Eki Görüntüle 955332
Emin olun eski nesil işlemciler ile kurulan sistemlerden çok daha güçlü bir sistem.
Not: SSD'yi çıkarıp;
Alın. Oynanış videosu ise biraz eski ama az çok fikir sahibi olabilmenizi sağlayacaktır:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ama fiyat bayağı bir artıyor.

Ama fiyat bayağı bir artıyor.
Sisteminizi satarsanız onu alabilirsiniz ve o eski sistem çoğu oyunu açamaz. 6. nesil i3 bile minecraftı zor açıyor artık. Eğer 3-4 ay sonra yeni bilgisayar alacaksanız o eski sistemi alabilirsiniz. Tabi para gökten yağmadığı için siz bilirsiniz.

O zaman öyle yapalım ama 8 GB RAM ile idare etmem gerekecek R5 3400G yükseltmek tarafıdayım madem öyle imiş i5 3470 kötü imiş
Yardımlar için teşekkür ederim aklımdaki sistem i5 3470 1050 Ti idi madem artık öyle yapalım.

Geri
Yukarı