2500TL'ye sistem önerisi

• İntel Core i5 4440
  • Msi B85 Gaming
  • Corsair 2x4 1600 MHz Ram
  • Msi R9 290 TF Gaming
  • 1 TB Baracuda Sata 64 Mb
  • CM RC-K380 600W
  • CM Hyper 212 Evo

Son düzenleyen: Moderatör:
da4bf0432856.jpg

Buyurun.

Onerdiginiz sistem beni ne kadar sure idare eder ? Oyun agirlikli olacak bir de. Toplayabilicegim vatan haricinde uygun ama guvenli yerler var mi?

Ekran Görüntüsü (11)www.png

Bu sistemde anakart yeni nesil Broadwell işlemciye uygundur. İleride direk Broadwele geçiş yapabilirsin. Bu sistem seni uzun yıllar götürür. Kasayı istersen başkada koyabilirsin ben koymadım gayet iyi bir kasadır psu' da güzeldir işlemciyi 4670k koydum sen kendin o.c yapmayacak isen 4570 ile değiştirebilirsin sana kalmış.

Tesekkür ederim ilginize. Peki o.c sizde gerekli bir sey mi? Birde amd islemci intele gore avantaji ve dezavantaji nelerdir? Aralarinda az da olsa fiyat farki var sonucta.

• Anakart Asus h61mk
  • Ram Kingston 8 gb
  • Ekran Kartı amd hd7850
  • Islemci. Intel i5 3330 3 Ghz
  • Kasa boost vk 1827
  • Güç Kaynağı boost 500 w
  • Hdd 500 gb 7200rpm Toshiba
  • SSD Kingston v 300 120 gb

Hepsi. Toplam 1850 tl taksitli peşinde düz yapabilir. Izmir e gel ayarlarim sana.

Tesekkürler ilgine. Yanliz ben istanbuldayim megapat arkadasin verdigi sistem sanki biraz daha kafama yatti ama daha guzel sistemler bulabilirsem degerlendireceğim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı