250GB NVMe SSD Tavsiyesi

Bütçe
300-400

Eyefkey

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle anakartım bu. Anladığım kadarıyla NVMe destekliyor ama yine de bir bakın. Neden SATA değil de NVMe derseniz, tüm SATA girişleri dolu ve şu anki diskleri de kullanmaya devam edeceğim o yüzden.
SanDisk Ultra 3D 250GB
Kingston A2000
Apacer AS2280P4
  1. Bu SSD'lerden kronik sorunlu olan var mı? Bu üçünden hangisini önerirsiniz?
  2. Hangilerinde DRAM var ya da yok? (Bir de ek olarak DRAM olmasının avantajları nelerdir? Pek bir şey anlayamadım çünkü.)
  3. Başka öneriniz var mı? (Fiyatı arttırmadan.)

Teşekkürler. DRAM olmasının kullanımda artıları nedir? DRAM olmasına daha olumlu bakılıyor sanırım ama olayını tam anlayamadım.
DRAM ise sonradan erişim için bilgileri ön bellekte tutar ve bu işlem için elektriğe ihtiyaç duyar. DRAM, resimde sarı ile çevrelenmiş kısımdır. Her SSD’de yer almaz.
Verilre önbellekte tutulunca daha hızlı erişebilmesi sağlanıyor. Özellikle işletim sisteminizi kurduğunuz diskin DRAM barındırması önerilir.

A2000 alacağım. İki satıcıdan da daha önce bir şey almadığım için arada kaldım. İncehesap ya da AmazonTR aracılığıyla Webdenal'dan alabilirim. @RPM @HABAR Hangisini önerirsiniz?

Son düzenleme:
A2000 alacağım. İki satıcıdan da daha önce bir şey almadığım için arada kaldım. İncehesap ya da AmazonTR aracılığıyla Webdenal'dan alabilirim. @Yüksek RPM @HABAR Hangisini önerirsiniz?
İki satıcı da güvenilirdir, ucuz olanı alabilirsiniz.

Geri
Yukarı