250TL-300TL Webcam önerisi

Bu fiyata sakın ama sakın Everest alma. Daha gerçek 1080P değil, 720P verdiğinden şüpheliyim.

720P istersen:
LOGITECH C270 HD Webcam Siyah Web Kameralar (mediamarkt.com.tr)

1080P istersen:
A4 Tech PK-910H Mikrofonlu PC Kamera Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
Nasıl 1080P değil? Markaya göre değil modele göre değerlendirin. Gayet iyi bir model. O bütçeye Logitech 720P çöpünü almaktan daha daha iyi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam o Everest'ler gerçek 1080P değil. 1080P veremiyor. Bunun gibi şeyleri gerçekten çok duydum ki bende bir Webcam arıyordum oradan biliyorum.

En azından benim önerdiğim Logitech bilinen marka ve Everest gibi çakma bir mal değil.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videonun 4:45'ten sonraki bir kısmını bu Everest kamerayla çekmiş youtuber. Çektiği görüntü kalitesinin online eğitim için yeter de artar seviyede olduğunu düşünüyorum. 190 TL'ye bu işi kapatmak varken niye 300 TL versin ki konu sahibi? Everest kaliteli olmayabilir ancak çakma bir marka olduğunu söylemek de gülünç bence bu arada.

Okey o zaman Everest alacağım.

Hocam sizin tercihiniz ama bence Everest gibi merdiven altı ürün marka basan bir firma yerine PC ekipmanları tarafından uzmanlaşmış bir firma almak çok daha mantıklı ki o Everest gerçek 1080P veremiyor 720P'de bile nasıl bir görüntü alacağınızdan şüpheliyim.

Videonun 4:45'den sonrasına bakın kalitesine siz karar versiniz. Everest hakkında bir şeyler duymuş "Everest alınmaz." diye etrafta dolaşanların değil yukarıda ürünü kullanıp memnun olduğunu söyleyen iki kişinin yorumunu dinlemeniz sizin açınızdan daha doğru olacaktır.

ONLINE EĞİTİM İÇİN WEBCAM ALMAK? | EVEREST SC-HD03 - YouTube

Hocam seninle aynı mesajları atıyoruz neredeyse hep. Ben konudan çıkıyorum sen kamerayı benim kadar iyi savunursun gibi geliyor. :D

Hocam seninle aynı mesajları atıyoruz neredeyse hep. Ben konudan çıkıyorum sen kamerayı benim kadar iyi savunursun gibi geliyor. :D
Savunmaya gerek yok hocam. Durum belli zaten. Bir markanın kötü olduğunu duyunca insanlar böyle oluyor işte. Kullansa da kullanmasa da bilse de bilmese de sallıyor ancak.

Geri
Yukarı